2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۱۰:۱۱:۴۴
کد مطلب:  1688693
سلامی؛ معاون ابتدائی اداره کل آموزش و پرورش:
کتب ویژه نوآموزان دوره پیش دبستانی، در شبکه توزیع سراسری قرار گرفت

منابع آموزشی سال 1401-1400 مراکز پیش دبستانی و مهد های کودک استان زنجان تهیه و در سبد توزیع مراکز پیش دبستانی سراسر کشور قرار گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش زنجان، کتب ویژه نوآموزان دوره پیش دبستانی به همت اعضای کمیته تولید محتوای مقطع پیش از دبستان استان، در قالب ماموریت تولید محتوای کشوری ، تهیه و با اخذ تاییدیه سازمان تالیف و پژوهش وزارت آموزش و پرورش در شبکه توزیع سراسری قرار گرفت .

صیاد سلامی؛ معاون ابتدائی اداره کل آموزش و پرورش، با اعلام این مطلب افزود : دو کتاب « طبیعت رنگارنگ » و « دوست من » محتوای به روز رسانی شده ای است که به استناد بخشنامه 304 مورخه 23/6/1400 وزارت آموزش و پرورش موفق به دریافت مجوز و استقرار در شبکه توزیع گردیده است .

وی همچنین ضمن تقدیر و آرزوی موفقیت برای اعضای کمیته استانی و تشکر از حمایت های مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان یادآور شد که تمامی کتب دوره های پیش از دبستان 1 و 2 آماده توزیع در سراسر مناطق 14 گانه استان بوده و استفاده از هرگونه کتب یا منابع توصیه شده بدون هماهنگی و تایید اداره آموزش پیش دبستانی استان از سوی مراکز آموزشی و مهد های کودک ، ممنوع می باشد .  

به اشتراک بگذارید :