28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۰۹:۳۹:۴۷
کد مطلب:  1688565
نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در حاشیه شورای معاونین آموزش و پرورش شهرستان آبادان؛
لزوم همکاری همه ی دستگاه ها با آموزش و پرورش

نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در حاشیه شورای معاونین آموزش و پرورش شهرستان آبادان گفت: همه ی دستگاه های متولی باید در کنار و همیار آموزش و پرورش باشند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، سید محمد مولوی عصر جمعه ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۰ در حاشیه شورای معاونین آموزش و پرورش شهرستان آبادان، با اشاره به آثار بیماری کرونا در ابعاد مختلف بشری، گفت: معلمان در دوران کرونایی با توانمندی خاصی ، جریان آموزش را نظام تعلیم و تربیت به پیش بردند.

وی عنوان اینکه مدارس خط مقدم فعالیت های تعلیم و تربیت هستند گفت: طرح های مهم باید در اولویت فعالیت‌های آموزش و پرورش باید قرار گیرد.

مولوی با اشاره به لزوم تنفیذ اختیارات کامل به مدارس و مدیران مدارس، افزود : خلاقیت مدیران مدارس موجب نوآوری و حرکت پیشرونده در کل نظام تعلیم و تربیت خواهد شد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت شورای آموزش و پرورش در هماهنگی و پیشبرد امور در هر شهرستان ، اظهار کرد: همه ی دستگاه های متولی باید در کنار و همیار آموزش و پرورش باشند.

نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای تدوین رتبه بندی معلمان در این کمیسیون، عنوان کرد: منفعت و منزلت همه ی فرهنگیان را در این طرح در نظر خواهیم داشت.

به اشتراک بگذارید :