11 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ ۲۲:۴۲:۲۸
کد مطلب:  1688137
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در شورای معاونین آموزش و پرورش شهرستان آبادان؛
آمادگی آموزش و پرورش در جهت بازگشایی مدارس/ بازگشایی مدارس تدریجی و آرام خواهد بود‌

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در شورای معاونین آموزش و پرورش شهرستان آبادان گفت : بازگشایی مدارس از روز ۳ مهر ماه ، آرام وتدریجی ، اقتضائی و منعطف خواهد بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان ، کورش مودت عصر امروز جمعه ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۰ در شورای معاونین آموزش و پرورش شهرستان آبادان با اشاره به اهمیت بازگشایی مدارس ، گفت: بازگشایی مدارس از روز ۳ مهر ماه ، آرام وتدریجی ، اقتضائی و منعطف خواهد بود.

وی با عنوان اینکه عدم حضوری مدارس بودن تبعات منفی برای جامعه به همراه دارد ، افزود: افزایش آسیب های اجتماعی ، بازماندگی از تحصیلی ، افت تحصیلی و افزایش وزن دانش آموزان از جمله مضرات عدم بازگشایی است.

مودت با اشاره به لزوم تشکیل شورای سلامت در مدارس ، اظهار کرد: حفظ سلامت فرهنگیان و دانش آموزان مهمترین اولویت در موضوع بازگشایی مدارس است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان افزود: شبکه ملی آموزش از طریق صداوسیما از اول مهر ماه در کلیه مقاطع آموزش را آغاز خواهد کرد.

مودت با بیان اینکه شبکه شاد بیش از ۷۰ درصد در کشور در دسترس دانش آموزان است ، گفت: میانگین دسترسی دانش آموزان خوزستانی به شاد از میانگین کشوری بالاتر است‌.

وی استفاده از درسنامه و پکیج های آموزشی را دیگر راه آموزش دانش آموزان دانست ، گفت: ابداعات معلمان در دوران کرونا شکوفایی بسیار زیادی داشت که در این بین خلق شبکه شاد یک دستاورد ارزشمند در دوران کرونا است.

به اشتراک بگذارید :