15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۸:۳۰:۳۳
کد مطلب:  1687883
با حضور مدیرکل آموزش وپرورش استان صورت گرفت؛
افتتاح مدرسه خیر ساز 8 کلاسه شبانه روزی در روستای سرای خواجه

صبح امروز و با حضور نماینده مردم اهر وهریس و مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی، یک باب مدرسه خیر ساز 8کلاسه شبانه روزی دخترانه با کمک های مالی دو خیر بزرگوار مختار و یحیی نجفی سرای با اعتبار 3.6میلیارد تومان با زیر بنای 500مترمربع در روستای سرای افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در این افتتاحیه گفت: احداث مدرسه کاری  بسیار ستودنی وقابل تمجید است واین کار نیک آنها برای همیشه جاودان خواهد ماند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی افزود: هماهنگی و یک دلی در منطقه هریس و خواجه وجود ارد ک نشان از اتحاد در این منطقه است.

 پاشایی خاطرنشان کرد: از همه ظرفیت های دستگاه تعلیم و تربیت استان برای آبادانی و شکوفایی علمی این منطقه استقاده خواهیم کرد.

لازم بذکر است که مساحت کل مجموعه 2000متر مربع است که بخش عیان وساختمان آن  500 متر مربع می باشد.  مبلغ 2ملیلیار تومان برای احداث ساختمان  ومبلغ  1.6میلیارد تومان  برای تاسیسات ،  دیوارکشی، کف سازی وآسفالت ریزی  هزینه شده که این شانزدهمین مدرسه خیر ساز است که در طول شش سال اخیر در سطح منطقه خواجه  به افتتاح می رسد .

گفتنی است: همچنین حیاط آسفالت شده دبیرستان تربیت ومحدثه سرای نیز با حضور مسئولین به افتتاح رسید که به متراژ 2000 متر مربع با هزینه 250 میلیون تومان  توسط اداره کل  نوسازی استان واهالی خیر سرای  به بهره برداری رسیده است./ عباسی بیشک

 

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :