14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۵:۳۸:۲۴
کد مطلب:  1687797
مسگر زاده در گردهمایی شورای معاونین و مدیران مناطق 19 گانه شهرتهران بیان نمود
تقویت نبض های نظارتی پروژه مهر

گردهمایی شورای معاونین و مدیران مناطق 19 گانه شهر تهران برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گردهمایی شورای معاونین و مدیران مناطق 19 گانه شهر تهران با حضور مسگرزاده مدیرکل دفتر آموزش متوسطه دوره اول وزارت آموزش و پرورش؛ فولادوند مدیرکل و مدیران مناطق در محل مدرسه مصلی نژاد منطقه 6 برگزار شد.
مسگرزاده در این جلسه با اشاره به اینکه مدیران مناطق در صحنه ی عملیات؛ نسبت به موقعیت ها شناخت دارند و میدان را راهبری می‌کنند اظهارداشت: متواضعانه در کنار شما شاهد بازگشایی شکوهمند مدارس باشیم و یک کار جهادی در شرایط خاص شیوع کرونا در حال انجام است.
وی افزود: در چنین فضایی مدیریت کردن جز باور درونی و ایثار چیز دیگر نیست و از طرف کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش از مدیرکل و همه مدیران مناطق قدردانی می کنم و با توجه به کسب مقام اول برای شهر تهران در سال گذشته؛ ما آموزش و پرورش شهر تهران را بواسطه کلان شهر بودن و سابقه درخشان در اجرای پروژه مهر با خودش مقایسه می کنیم. 
مسگرزاده گفت: بعد از بررسی‌های جامع؛ سازمان هایی توانسته اند در اوج قرار بگیرند که هرگز به خوب راضی نشده‌اند و خوب را دشمن عالی می دانند؛ هر وقت احساس کنیم خوبیم تا آغاز توقف فاصله ای نیست و باید به افق بالاتر نگاه کنیم؛ نبض های نظارتی باید بسیار قوی‌ عمل کنند و به گونه‌ای کنترل کنیم که ثانیه به ثانیه به اهداف و پوشش ۱۰۰ درصدی برای فعالیت های پیش بینی شده دست یابیم.
وی ادامه داد: چهار گروه هدف؛ دانش آموزان؛ اولیا ؛ کارکنان و عموم جامعه وجود دارند که روی اقناع فکری آنها باید برنامه ریزی شود و نظارت بر فعالیت معلمان با همکاری گروه های آموزشی به عمل آید؛ همچنین ضمن تکریم معلمان؛ آیین نامه اجرایی مدارس که ظرفیت خوبی برای واحدهای آموزشی ایجاد نموده است با جدیت اجرایی شود.
مسگرزاده با اشاره به اینکه در حال حاضر اختیارات مدرسه مساله جدی می باشد و بلوغ سازمانی برای مدرسه باید ایجاد شود اضافه کرد: الگوی تعالی مدرسه ظرفی است که کل برنامه های مرتبط با مدرسه در آن ریخته شده است و می بایست تلاش کنیم تا گام به گام حرکت رو به جلو داشته باشیم.

 

به اشتراک بگذارید :