12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۵:۳۷:۱۱
کد مطلب:  1687795
جلسه ستاد همکاری های آموزش و پرورش و حوزه های علمیه
برگزاری جلسه ستاد همکاری های آموزش و پرورش و حوزه های علمیه

جلسه ستاد همکاری های آموزش و پرورش و حوزه های علمیه شهرستان نی ریز با حضور امام جمعه موقت شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش نی ریز، جلسه ستاد همکاری های آموزش و پرورش و حوزه های علمیه با حضور امام جمعه موقت شهرستان، مدیر آموزش و پرورش و دیگر اعضای ستاد در محل مصلی نماز جمعه  برگزار گردید.

امام جمعه موقت شهرستان در این جلسه ضمن تقدیر از همکاری و حمایت های آموزش و پرورش، هدف ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش را تربیت و ارتقای اخلاقی و دینی دانش آموزان و رسیدن به حیات طیبه و کرامت انسانی آنان ذکر کرد.

سید محمد جواد فقیه افزود: همکاری حوزه و آموزش و پرورش همسو و هم جهت باشد که حوزه بتواند نیرو های تربیت نموده خود را در اختیار آموزش و پرورش قرار دهد.

مدیر آموزش و پرورش هم در این جلسه با تقدیر از همکاری خوب حوزه علمیه با آموزش و پرورش در سال تحصیلی گذشته گفت: با توجه به ظرفیت پیش آمده همکاری حوزه و آموزش و پرورش لازم و ضروری است و علاقه مندیم از نیروهای آموزش دیده حوزه در آموزش و پرورش استفاده کنیم.

ولی زاده افزود: اعزام مبلغان به مدارس، برگزاری کارگاه های آموزشی، استقرار روحانی در مدارس و نشست های پرسش و پاسخ با حضور روحانیون در مدارس از مهم ترین برنامه های اجرایی در حوزه فعالیت ستاد همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش شهرستان نی ریز است.

زارع معاون پرورشی و عضو ستاد، گزارشی از همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش ارائه داد و ضمن تشکر و قدردانی از حمایت های امام جمعه شهرستان حضرت آیت الله فقیه

اذعان داشت: هرگز بهره گیری از حوزه های علمیه را رها نکرده ایم.

در ادامه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و مدیران حوزه های علمیه شهرستان نی ریز به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص همکاری بیشتر حوزه های علمیه و آموزش و پرورش پرداختند.

 

 

به اشتراک بگذارید :