13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۴:۴۲:۱۹
کد مطلب:  1687767
مدیر آموزش پرورش بندرماهشهر خبر داد:
کسب دو عنوان برگزیده کشوری تولید محتوای مجازی توسط معلمان بندرماهشهر

مدیر آموزش و پرورش بندرماهشهر: دو معلم تلاشگر شهرستان در جشنواره تولید محتوای مجازی در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی عنوان برگزیده کشوری را به خود اختصاص دادند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش بندرماهشهر، عبدالخالق درویشی مدیر آموزش و پرورش در گفتگو ضمن اعلام این خبر گفت: خانمها مریم فرهنگیان و الهام سیاح زاده از دبیرستان دوره اول دانشوران در نخستین جشنواره کشوری تهیه و تولید محتوای آموزشی، ترویجی و کمک آموزشی ویژه فضای مجازی در حوزه پیشگیری از اعتیاد و رفتارهای پرخطر  ویژه فرهنگیان سراسر کشور در رشته موشن گرافی عنوان برتر را کسب نمودند. 

درویشی در ادامه بیان داشت: ظرفیت سازی و تولید و نشر محتوا برای فضای مجازی، با محوریت شبکه شاد و تولید محصولات فرهنگی کمک آموزشی، از جمله اهداف برگزاری این جشنواره بود که توسط اداره‌کل امورتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی وزارت آموزش و پرورش پرورش با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر برگزار شد.

وی درباره چارچوب اجرا و برگزاری این جشنواره، گفت: ظرفیت سازی، تولید محتوا، نشر و ترویج محتوا چارچوب‌های اجرای این جشنواره بوده و دستاوردهای مورد انتظار نیز تولید موشن گرافی و کلیپ (براساس محتواهای ۳ کانال «کانون یاریگران زندگی»، «توانمندسازی و آموزش‌های ارتقایی» و «ترویج پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی» در شبکه «شاد»)، نشر و ترویج متمرکز محتوا در شبکه شاد بوده است.

مدیر آموزش و پرورش بندرماهشهردر پایان ضمن تقدیر از تلاش حوزه معاونت پرورشی و تربیت بدنی ( کارشناس آسیبهای اجتماعی) کسب این موفقیت را به فرهنگیان بخصوص همکاران دبیرستان دانشوران تبریک گفت. 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :