20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۴:۳۹:۰۰
کد مطلب:  1687763
مصاحبه
مصاحبه با چهره ی علمی آموزش و پرورش منطقه امامزاده – بادرود

مریم مهرابی یکی از معلمان منطقه امامزاده – بادرود، علاقه و خدمت به آموزش و پرورش را در پیشرفت خود موثر دانست .

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش  منطقه امامزاده - بادرود، گفتگویی با مریم مهرابی یکی از معلمان این منطقه، صورت گرفت؛ ایشان که دارای 11 سال سابقه و متولد شهر بادرود هستند، به عنوان آموزگار درس تربیت بدنی، مشغول به فعالیت می باشند .

وی دارای مدرک دکترای فیزیولوژی ورزشی می باشد و دارای 2 مقاله ISI ، 3 مقاله علمی پژوهشی، رتبه برتر جشنواره تجربیات برتر آموزش تربیت بدنی، مدرّس دوره های ضمن خدمت آموزش و پرورش، دانشگاه فرهنگیان و دانشگاههای دولتی وآزاد است.

ایشان، انگیزه ادامه تحصیل و اخذ مدرک دکتری خود را علاقه خویش و خدمت به آموزش و پرورش دانست و دراین زمینه گفت؛ آموزش و پرورش در ادامه تحصیل معلمان، کمک شایانی نمی کند و به دلیل اینکه معلمان نمی توانند مامور به تحصیل شوند، ادامه تحصیل آنان با مشکلات زیادی همراه است .

مریم مهرابی بهترین خاطره تدریس خود را چنین بیان کرد که یکی از کلاسهای یازدهم مدرسه ای، که دانش آموزانش در ابتدای سال تحصیلی، حاضر به انجام فعالیت ورزشی نبودند را با انجام ورزشهای جذاب، تشویق نمودند و بعد از مدتی دانش آموزان کلاس، به طور مرتب ورزش می کردند و این باعث لذت و خوشحالی بنده بود .

 

به اشتراک بگذارید :