15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۳:۵۴:۴۴
کد مطلب:  1687735
به منظور ارائه خدمات خداپسندانه و شایسته به دانش آموزان نیازمند برگزارشد ؛
جلسه همکاری فی مابین کمیته امد اد امام خمینی (ره ) با آموزش و پرورش شهرستان هوراند در خصوص جشن عاطفه

به منظور ارائه خدمات خداپسندانه و شایسته به دانش آموزان نیازمند جلسه همکاری فی مابین کمیته امد اد امام خمینی (ره ) با آموزش و پرورش شهرستان هوراند در خصوص جشن عاطفه ها برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان هوراند  زارعی مدیر آموزش و پرورش شهرستان هوراند هدف از تشکیل این جلسه را  ارائه خدمات خداپسندانه و شایسته به دانش آموزان در ابعاد حمایتی و بهره گیری از ظرفیت های طرفین  وبرگزاری جشن عاطفه  ها  بیان کرد .

وی هدف از برگزاری این جشن ها   را فرهنگ سازی کمک به نیازمندان بیان کرد که در اطراف  ما دانش آموزانی هستند که از این نعمت تمکن مالی محروم اند و با اجرای این جشن ها در تمامی مدارس منطقه  کمک ها جمع آوری شده را  به دانش آموزان بی بضاعت اهدا خواهد شد.

در این جلسه  شکر نژاد رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) هوراند ضمن ارائه گزارش از خدمات ارزنده این نهاد مقدس گفت :  با پرداخت کمک هزینه تحصیلی امکان ادامه تحصیل مددجویان تحت حمایت این نهاد فراهم می‌شود،

وی  اضافه کرد: امدادگران در کمیته امداد  به منظور ارتقای سطح فرهنگی و سطح تحصیلی مددجویان این تلاش مضاعف می کنند  و پرداخت کمک هزینه تحصیل به دانش آموزان  نیز در همین راستا انجام می شود.

شکرنژاد در ادامه سخنان خود از همکاری آموزش و پرورش در راستای اجرای طرح ها ی کمیته امداد امام خمینی (ره) تشکر و قدردانی نمود .

به اشتراک بگذارید :