18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۳:۰۰:۱۷
کد مطلب:  1687631
جلسه ساماندهی نیروهای خدماتی
مسائل حفاظتی و ایمنی مدارس جزء اولویت‌های کاری نیروهای خدماتی می باشد

جلسه توجیهی نیروهای خدماتی با حضور مدیر، معاونت توسعه، کارشناس پشتیبانی و نیروهای خدماتی برگزار گردید.

به گزارش آموزش و پرورش شهرستان نطنز، جلسه توجیهی نیروهای خدماتی با حضور مدیر، معاونت توسعه، کارشناس پشتیبانی و نیروهای خدماتی برگزار گردید.
علیرضا غلامی مدیر آموزش و پرورش گفت: نیروهای خدماتی لازم است تا تمام توان خود را بکار گیرند تا حفاظت و مراقبت از مدارس در مقابل خطرات و مشکلات احتمالی به نحوه شایسته صورت پذیرد و درصورت وقوع مشکل در اسرع وقت به مدیران و مسئولین مربوطه اطلاع‌رسانی کنند.
او در ادامه با توجه به اهمیت نگهداری از اموال بیت‌المال گفت: مسائل حفاظتی و ایمنی مدارس جزء اولیت‌های کاری شما عزیران باشد و تعامل مناسب با مدیران و مراجعه کنندگان را نیز سرلوحه کار قرار دهید و از ورود افراد ناشناس و بدون مجوز و هماهنگی به مدارس جلوگیری نمایید.
در ادامه شمسی معاون پشتیبانی گفت: حفاظت از اموال مدرسه و لزوم هوشیاری و اهتمام ویژه در رعایت موارد ایمنی و پیشگیری از سرقت و سایرمسائل امنیتی جزء اولیت‌های کاری سرایدارن و خدمتگزاران می باشد.
وی  ضمن ابراز قدردانی از تلاشهای سرایداران و خدمتگزاران مدارس، مسئولیت نیروهای خدماتی را بسیار مهم و حساس دانست. 
معاون پشتیبانی اهتمام نیروهای خدماتی در حفاظت از اموال و تجهیزات مدارس منطقه را خواستار شد و بر همکاری مستمر نیروهای خدماتی در پروژه مهر با مدیران مدارس، صرفه جویی در مصرف انرژی و نقش مهم نیروهای خدماتی سرایدار مدارس تاکید کرد.
 

به اشتراک بگذارید :