14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۲:۱۰:۱۸
کد مطلب:  1687557
مدیرکل آموزش و پرورش استان:
انجمن و اولیا، معلم یاران خوبی درایام شیوع ویروس کرونا بودند

مهدی مودی مدیر کل آموزش و پرورش به نقش مهم انجمن اولیاء و مربیان در مشارکت سیستم تربیتی و آموزشی اشاره کرد و گفت: انجمن و اولیا معلم یاران خوبی درایام ویروس کرونا برای آموزش و پرورش بودند که اگر اولیا و مربیان در ایام کرونا به کمک آموزش و پرورش نمی آمدند ما به اهداف تربیت و آموزشی در مدارس نمی رسیدیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان:  مدیر کل آموزش و پرورش استان در آئین نمادین انتخابات انجمن و اولیا و مربیان افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور یکی از بازوان اصلی آموزش و پرورش را انجمن و اولیاء بوده که نقش مهمی در مشارکت سیستم تربیتی و آموزشی ایفا کردند.

وی با تقدیر و تشکر از زحمات تمامی همکاران آموزشی مدارس و اداری در ایام بیماری کرونا یادآورشد: انجمن اولیا و مربیان بعنوان بازوان قدرتمند معین مدیران ما واقع هستند و باید مشارکت والدین بیشتر از گذشته پررنگ تر شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان انجمن و اولیا را به مشارکت همه جانبه در برنامه های مدرسه دعوت کرد و خاطر نشان کرد:  سلامت دانش آموزان و همکاران در بازگشایی مدارس در اولویت قرار دارد که تا هفته بعد بسته های بهداشتی به مدارس ارسال خواهد شد و انتظار می رود والدین عزیز زمینه را برای بازگشایی مدارس  از لحاظ روحی و جسمانی در فرزندانشان بوجود آورند .

گفتنی است آئین نمادین برگزاری انتخابات انجمن، اولیا و مربیان با حضو مدیر کل، مدیر آموزش و پرورش، رئیس شورای شهر بجنورد و اولیا و مربیان دبستان دخترانه  پرورین اعتصامی 2 با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

 

انجمن و اولیا

 

به اشتراک بگذارید :