21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۲:۲۰:۵۴
کد مطلب:  1687549
نشست توجیهی و تشریحی معاونین پرورشی و تربیت بدنی استان در آستانه سال تحصیلی جدید

نشست توجیهی و تشریحی برنامه های شروع سال تحصیلی جدید ویژه معاونین پرورشی و تربیت بدنی ادارات آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ نشست توجیهی و تشریحی برنامه های معاونت پرورشی در آستانه شروع سال تحصیلی با حضور مدیر کل،معاون پرورشی و فرهنگی ،روسا ،کارشناسان حوزه معاونت پرورشی و معاونین پرورشی و تربیت بدنی ادارات آموزش و پرورش شهرستانها، نواحی و مناطق در اردوگاه شهید رجایی تشکیل شد.

"محسن موحدی فرد" مدیر کل آموزش و پرورش استان در این جلسه خواستار همکاری همه همکاران برای بازگشایی مدارس در سطح استان شد.

"موحدی فرد" گفت: مشکل نیروی انسانی حوزه امور تربیتی یک مساله کشوری است که الحمدلله امسال با تشکیل دو کلاس ۲۵ نفره رشته امور تربیتی در دانشگاه فرهنگیان تا حدودی مسائل حل خواهد شد و امیدواریم سال های آینده بتوانیم در این رشته جذب قابل توجه تری نسبت به امسال داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد برای رفع اساسی مشکل نیروی انسانی این حوزه ابتدا باید سیستم و نظام آموزشی تربیت محور شود.

حسینعلی ملانوری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش هم در این جلسه به مباحثی همچون نماز، توانمندسازی نیروهای انسانی،ساده سازی اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش،تولید محتوای الکترونیکی، طرح نماد،پیام مشاور، هدایت تحصیلی،سلامت روان و … پرداخت و از معاونین پرورشی ادارات استان خواست برنامه ریزی لازم تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید برای اجرای هر چه بهتر سیاست ها و فعالیت های پرورشی انجام گیرد.

گفتنی است در این جلسه روسا و کارشناسان حوزه معاونت پرورشی به تشریح و توجیه طرح ها و برنامه های مربوط به اداره خود پرداختند.

به اشتراک بگذارید :