20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۱:۱۷:۵۲
کد مطلب:  1687401
فرهنگیان بخش باغبهادران گام های بلند و اساسی در اجرای پروژه مهر با توجه به انتخاب شعار ( مدرسه کانون اجرای سند تحول بنیادین ) برداشته و اقدامات اجرایی را در این زمینه با شور و نشاط خود از دستور کار دارند.

روز پنجشنبه ،مورخه 25 شهریور ماه 1400   راس ساعت 7 و 30 دقیقه صبح ، جلسه ای با  لیلا سادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در منطقه باغبهادران همراه با رئیس و شورای معاونین  اداره برگزار شد

به گزارش روابط عمومی  آموزش وپرورش منطقه باغبهادران  در روز پنجشنبه ،مورخه 25 شهریور ماه 1400   راس ساعت 7 و 30 دقیقه صبح ، جلسه ای با  لیلا سادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در منطقه باغبهادران همراه با رئیس و شورای معاونین  اداره با موضوع ( پروژه مهر )  و بازگشایی مدارس برگزار شد.

لیلا سادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان  اظهار نمودند: در سال تحصیلی 1401 -1400  به دنبال بازگشایی تدریجی ، ایمن و سلامت و اقتضایی در نواحی و منطق و مدارس سطح استان هستیم و با توجه به اولویت و تقدم ذاتی سلامت  بر تحصیل در این راستا بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا در جهت بازگشایی ایمن حرکت خواهیم کرد.

 در این جلسه  مطالبی مطرح شد که خلاصه  آن به    شرح ذیل می باشد

  • رسیدگی به مشکلات و تمهیدات بازگشایی سال تحصیلی 1400 -1401 از جمله تامین نیروی انسانی و تشریک مساعی در این خصوص .
  • برنامه ریزی های استان برای بازگشایی مطلوب سال تحصیلی علیرغم مشکلات کرونایی یادآور شدند که با احاطه ای که مسئولین استانی و منطقه ای بر مشکلات دارند با تدبیر و تلاش و همدلی بازگشایی مطلوبی  در مدارس پیش رو خواهیم داشت .
  • توضیحات اجمالی در خصوص آموزگاران چند پایه و تعداد مدارس چندپایه و مدیرآموزگار ، گزارشی داده شد و رهنمودهایی از طرف مسئول اداره کل آموزش و پرورش  ارائه شد  و از زحمات مسئولین و همکاران منطقه باغبهادران تقدیر به عمل آوردند.
به اشتراک بگذارید :