15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۵:۳۵:۵۸
کد مطلب:  1686551
مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی خبر داد
آیین تجلیل از دانش آموزان مقام آور استانی جشنواره نوجوان خوارزمی برگزار شد/ دانش آموزان خلاق، پرسشگر و ایده پرداز، اصلی ترین سرمایه کشور و نظام تعلیم و تربیت هستند.

 مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی طی آئینی از دانش آموزان مقام آور مرحله استانی پنجمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی تجلیل به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان باوی، قاسم سعدی مجد صبح امروز چهارشنبه 24 شهریور ماه 1400 در این آیین تجلیل که با حضور کارشناس متوسطه دوره اول و دانش آموزان و مدیران مدارس دانش آموزان مقام آور برگزار شد ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای دانش آموزان، معلمان و کارشناس متوسطه دوره اول گفت: تلاش و اراده برای رسیدن به اهداف و موفقیت در زمینه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی ضروری است.

 

وی اظهار کرد: دانش آموزان خلاق، پرسشگر و ایده پرداز اصلی ترین سرمایه کشور و نظام تعلیم و تربیت هستند که با تلاش و اراده خود فعل خواستن را به توانستن تبدیل می کنند.

 

سعدی مجد همکاری و تعامل اولیاء و مدیران مدارس را در جهت پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت، فرآیند آموزشی، پرورشی و برنامه های مطالعاتی فرزندان این منطقه مهم بیان کرد.

 

 

مدیر آموزش و پرورش در پایان گفت: جشنواره نوجوان خوارزمی با رویکرد فناوری‏های نوین، فرصتی برای شناسایی و پرورش استعدادها، خلاقیتها‏، تقویت روحیه پژوهش و نوآوری است.

 

گفتنی است : ۲ دانش آموز دوره اول متوسطه شهرستان باوی به نام های یعقوب و علی دلفی دانش آموزان پایه هشتم مدرسه شهید لفته عنافجه روستای عنافجه در پنجمین دوره مسابقات استانی نوجوان خوارزمی موفق به کسب رتـبـه بـرتـر اسـتـانـی شدند و در این آیین از دانش آموزان و مدیر مدرسه تجلیل کرد.

به اشتراک بگذارید :