15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۵:۲۸:۲۶
کد مطلب:  1686549
اباذر کاظمی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مرند:
شهرستان مرند در تولید محتوای آموزشی در سطح استان و کشور رتبه برتر و ویژه دارد

جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور مسئولین شهرستان مرند در سالن اجتماعات علامه طباطبایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مرند روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور حجت الاسلام نعمت زاده امام جمعه محترم شهرستان، گرشاسبی فرماندار شهرستان ویژه، کاظمی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان مرند و اعضای شورای اسلامی شهرستان برگزار شد.

 در ابتدای جلسه اباذر کاظمی مسئول تعلیم و تربیت شهرستان مرند با ارائه گزارشی از کار بسیار عظیم پروژه مهر و مجموعه اقدامات انجام شده در سیستم آموزش و پرورش شهرستان پرداخت.

 وی با عنوان این مسئله کسری نیروی انسانی معضل اصلی شهرست گفته به همت عوامل ستادی تا حدودی توانسته این مشکل را رفع نمایید با این حال حدود ۸۰۰ نفر کسری نیرو در سطح شهرستان وجود داشت که از این تعداد و حدود ۱۵۰ نفر تامین شده است.

 کاظمی با عنوان اینکه تولید محتوای آموزشی در طول تابستان نیز همواره دایر بوده و تعطیل نشده است و شهرستان مرند از حیث تولید محتوای آموزشی با کیفیت در سطح کشور دارای رتبه خوب و قابل تحسین است و تمامی این محتواها در سطح استان و حتی کشور مورد استفاده قرار می گیرد افزود باهمت همکاران فرهنگی و با وجود تمام کمبودها در این برهه حساس و شرایط کنونی هیچ دانش آموزی در سطح شهرستان علی الخصوص در مناطق روستایی و محروم از نعمت آن آموزش محروم نخواهد گشت .

 

 کاظمی در ادامه با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران فرهنگی و مدیران مدارس و عوامل ستادی افزود ۹۹درصد دانش آموزان شهرستان ثبت نام شدند و ما بقی در طی چند روز آینده ثبت نام قطعی خواهند شد.

 کاظمی همچنین به شیوه انتصاب و انتخاب مدیران مدارس اشاره کرد و گفت در سطح شهرستان مرند انتخاب مدیران همواره به صورت قانونی و بر اساس شایستگی های همکاران فرهنگی و با رضایتمندی تمامی فرهنگیان انجام می پذیرد.

 وی در پایان ضمن ارائه گزارشی از واکسیناسیون فرهنگیان از تلاش ها و همکاری های شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرند تشکر و قدردانی کرد و گفت تقریباً تمامی همکاران فرهنگی شهرستان در طرح واکسیناسیون فرهنگیان واکسینه شدند.

 

 حجت الاسلام نعمت زاده ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط مدیریت آموزش و پرورش در جهت ارتقاء سطح کیفیت آموزش و پرورش تاکید کرد نباید هیچ کمبودی ،دانش آموزان را از تحصیل و رشد و پرورش استعداد محروم نماید.

 وی در ادامه به اقدامات صورت گرفته در بحث واکسیناسیون اشاره کرد و گفت در این زمینه خوشبختانه به همت مسئولین اقدامات خوب و اساسی صورت گرفته و سرعت واکسیناسیون روز به روز افزایش می یابد که این مسئله جای تقدیر و تشکر دارد نعمت زاده همچنین عنوان کرد در صورت لزوم می توان از فضای موجود در حوزه علمیه و جهت تسریع این امر استفاده کرد.

در ادامه کارگروه های مختلف پروژه مهر به ارائه گزارشی از روند اجرای پروژه مهر پرداختند.

درپایان از همکاری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مرند با هیات های عزاداری در  ماه محرم، از اباذر کاظمی مسئول دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان مرند توسط امام جمعه محترم؛حجت الاسلام نعمت زاده تقدیر شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :