10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۵:۱۸:۱۱
کد مطلب:  1686539
بازدید رئیس سازمان سوادآموزی کشور از چند مدرسه شرق گیلان

رئیس سازمان سوادآموزی کشور در سفر به گیلان از برخی مدارس شهرهای لاهیجان، لنگرود و رودسر بازدید کرد و با روند آماده سازی مدارس برای آغاز سال نحصیلی در این شهرها آشنا شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، شاپور محمدزاده با حضور در لاهیجان از مدارس دخترانه مریم تاجگردون، حوزه امتحانی مدرسه علامه طباطبایی  و مدرسه ابتدایی یاس بازدید کرد. نظارت بر شیوه های ثبت نام و توزیع کتب درسی از مهم ترین موارد مورد بررسی در این سفر کوتاه مدت بود.

مقصد بعدی ناظر معین پروژه مهر وزارت خانه در گیلان شهرستان لنگرود بود. محمدزاده ابتدا از مدرسه امینی بازدید کرد. نحوه توزیع کتاب درسی و مشکلات تهیه وسایل ارتباطی در فضای مجازی از مهم ترین موضوعات مورد بحث بود. وی در گام بعدی از مدرسه ابتدایی شهید میرحق پرست دیدن کرد.

رئیس سازمان سوادآموزی در گام آخر از مدارس رودسر  بازدید کرد. حضور در مدرسه دخترانه توحید و دبستان شهید بخت کوهی از دیگر بخش های این سفر بود.

اجرای دقیق مصوبات پروژه مهر، توزیع به موقع کتابهای درسی، ترغیب خانواده ها به آموزش حضوری دانش آموزان، ساماندهی نیروی انسانی و نظارت بر وضعیت بهداشتی مدارس و تأکید بر توزیع به موقع سرانه بهداشتی مدارس از جمله موضوعات مهم مورد توجه در این بازدید ها بود.   

 

به اشتراک بگذارید :