16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۴:۴۹:۳۹
کد مطلب:  1686513
دبیر پروژه مهر استان اصفهان:
تقدم سلامت دانش‌آموزان بر آموزش را در نظر می‌گیریم

محمدرضا ناظم زاده گفت: هیچ آموزشی جای آموزش حضور را نمی‌گیرد و ما در برنامه‌های حضوری تقدم سلامت دانش‌آموزان بر آموزش را در نظر می‌گیریم که با تلاش همکارانم در برگزاری آزمون‌های امتحانات حضوری پایه نهم و دوازدهم این موضوع را ثابت کردیم.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در بیست و چهارمین روز شهریورماه ۱۴۰۰، محمدرضا ناظم زاده دبیر ستاد پروژه مهر استان اصفهان در گفتگو با برنامه "بدون مرز" رادیو اصفهان اظهار داشت: بر اساس بخشنامه‌های وزارتی در تابستان ستاد پروژه مهر با تشکیل کارگروه‌های مختلف آغاز به کار می‌کند تا شرایط را برای بازگشایی مدارس فراهم و در شرایط کنونی نیز راهکارهای بازگشتی ایمن را بررسی و اجرا کند.

وی افزود: هر زمان ستاد ملی مبارزه با کرونا مجوز حضور دانش‌آموزان در مدارس را به ما بدهد آمادگی این را داریم تا آموزش حضوری را آغاز و در غیر این صورت آموزش مجازی دانش‌آموزان را در دستور کار قرار خواهیم داد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان تاکید کرد: استفاده از شبکه شاد برای مخاطبین از جمله معلمین، دانش‌آموزان و حتی خانواده‌ها رایگان است، از ابتدای مهرماه آموزش‌ها به‌صورت مجازی خواهد بود اما به‌صورت تدریجی و آرام زمینه حضور دانش‌آموزان در مدارس با درنظرگرفتن تمامی شرایط فراهم می‌شود. ضمن اینکه در مدارس روستایی و عشایری که تعداد دانش‌آموزان تمامی دارند کلاس‌ها به‌صورت حضوری و به‌صورت زیر ۱۰ نفر با رعایت فاصله‌گذاری برگزار می‌شود.

ناظم زاده تاکید کرد: هیچ آموزشی جای آموزش حضور را نمی‌گیرد و ما در برنامه‌های حضوری تقدم سلامت دانش‌آموزان بر آموزش را در نظر می‌گیریم که با تلاش همکارانم در برگزاری آزمون‌های امتحانات حضوری پایه نهم و دوازدهم این موضوع را ثابت کردیم.
 

به اشتراک بگذارید :