27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۳:۴۵:۵۶
کد مطلب:  1686371
هفتاد و پنجمین جلسه پاسخگویی بر خط مدیران دستگاه های اجرایی استان سمنان برگزار شد
بازهم پاسخگویی آموزش و پرورش استان سمنان

مسؤولان آموزش و پرورش استان سمنان در مجموعه سامد استانداری حضور یافته و در ارتباط مستقیم تلفنی، پاسخگوی پرسش های مردمی شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ هفتاد و پنجمین جلسه پاسخگویی بر خط مدیران دستگاه های اجرایی استان سمنان برگزار شد. در این جلسه مدیرکل آموزش و پرورش و معاون آموزش متوسطه در مجموعه سامد (بازرسی) استانداری سمنان حضور یافته و در زمان 90 دقیقه ای پاسخگوی تماس های مردمی شدند که از طریق تلفن 111 تماس گرفته بودند.

در شهریورماه جاری این دومین جلسه ای است که دستورانی و معاونان وی در مجموعه سامد به صورت ارتباط مستقیم به مخاطبان پاسخ می دهند که باتوجه به قرار گرفتن در آستانة سال تحصیلی جدید، بازگشایی مدارس، فصل نقل و انتقالات و جابجایی ها، ثبت نام دانش آموزان و... قابل پیش بینی بوده است.

عناوین اصلی که در این جلسه از سوی مردم و شهروندان مطرح شد و محمد دستورانی و حسین رشیدی مورد سئوال قرار گرفتند از این قرار بود: انتقال محل تحصیل دانش آموزان و ثبت نام در مدارس، احتساب سوابق خدمتی، نظارت بر فروشگاه تعاونی مصرف فرهنگیان در ارایه خدمات یکسان به فرهنگیان و بازنشستگان، ارائه برنامه شاد به صورت رایگان، اتخاذ تدابیر لازم جهت تامین گوشی و تبلت برای معلمان، پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان، درخواست انتقال محل خدمت، اتخاذ تدابیر لازم در خصوص بازگشایی مدارس و حضور دانش آموزان در مدارس، ارزیابی بازخورد طرح ملی شهاب و ایران مهارت، احداث مدرسه دخترانه در دوره متوسطه در شهر رضوان، اشتغال و تبدیل وضعیت شغلی؛

به اشتراک بگذارید :