10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۲:۴۸:۱۰
کد مطلب:  1686227
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد؛
درخشش سیزده فرهنگی شهرستان‌های استان تهران در هفدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: سیزده همکار دوره دوم متوسطه شهرستان‌های استان تهران در مرحله کشوری هفدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتردر بخش تجارب موفق و برتر خوش درخشیدند.

به گزارش اداره ا طلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو گفت: در این 180 نفز از فرهنگیان  دوره دوم متوسطه کل کشور، تجارب موفق و برتر خود را درقالب کلیپ‌های پنج دقیقه‌ای به دبیرخانه جشنواره در استان خراسان رضوی ارسال کردند. که همکاران دوره دوم متوسطه شهرستان های استان تهران از بین سی رتبه برتر اعلام شده سیزده رتبه را به خود اختصاص دادند.

وی ضمن تقدیر از همکاران شرکت کننده در این جشنواره ، کسب رتبه های برتر کشوری را به این سیزده همکار تبریک گفت و افزود: در شرایط حاکم متاثر از کرونا، دیدن مو فقیت چشمگیر و شنیدن اخبار مسرت بخش، بسیار انگیزه‌ساز است به ویژه آن که در راستای نوآوری و ابتکارات معلمان در زمینه آموزش و یادگیری دانش آموزان باشد.

صیدلو ادامه داد: نایل شدن به این موفقیت‌ها به منزله الگوسازی و پلی برای موفقیت سایر همکاران است و موجب تقویت روحیه و ایجاد انگیزه می‌شود. امیدوارم با پایان یافتن کرونا، زمینه بروز بیشترین استعدادها در پسا کرونا برای همه معلمان فراهم شود و نتیجه آن اعتلای نظام آموزشی و توسعه برای میهن اسلامی مان باشد.

تصویر شماره یک

تصویر شماره دو

تصویر شماره سه

 

به اشتراک بگذارید :