15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۲:۱۳:۰۶
کد مطلب:  1686137
فعالیت حضوری مدارس در سالتحصیلی جدید ،تدریجی خواهد بود

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت :سالتحصیلی جدید از مهر ماه مجازی شروع و از اول آبان ماه به طور تدریجی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه

حسین اکبریان در جمع مدیران و نمایندگان انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش مراغه گفت :آینده آموزش و پرورش،آموزش ترکیبی است لذا در کنار آموزش حضوری ،آموزش در قالب شبکه مجازی ،بسته و محتوای آموزشی و برنامه های تلویزیونی خواهد بود.

وی با بیان اینکه تاکید وزارت آموزش و پرورش بر آموزش حضوری است ،اظهار کرد :در کنار بعضی مزایای آموزش مجازی ،ترک تحصیل بعضی دانش آموزان،خدشه دار شدن سلامت اجتماعی و جسمانی دانش آموزان و اولیا و افت شدید کیفیت آموزشی از جمله مشکلاتی است که با پدید آمدن این آموزش در  دوران کرونا بوجود آمده است .

اکبریان اولیای دانش آموزان را یار و یاور آموزش و پرورش عنوان و گفت :همراهی و مشارکت خانواده های دانش آموزان نقش بسزایی در افزایش کمی و کیفی برنامه های مدارس دارد.

وی در ادامه افزود :استفاده از ظرفیت این مجموعه در جهت رفع مشکلات ،اطلس دسترسی آموزشی و بازمانده های تحصیلی از جمله موارد مورد توجه آموزش و پرورش مراغه در سالتحصیلی جدید خواهد بود.

رییس دستگاه تعلیم و تربیت مراغه در پایان به موضوع شهریه مدارس و دغدغه های خانواده ها اشاره و افزود :شهریه های مدارس شاهد ،تیزهوشان و نمونه مصوبه کشوری بوده ولی شهریه  امسال مدارس هیات امنایی با تصویب شورای آموزش و پرورش شهرستان نسبت به سال گذشته افزایش پیدا نکرد

به اشتراک بگذارید :