9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۱:۴۷:۳۷
کد مطلب:  1686079
پیام تسلیت مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان درپی درگذشت پیشکسوت فرهنگی شادروان کوچکعلی کمالی مدیر اسبق آموزش و پرورش شهرستان عنبر آباد

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با صدور پیامی درگذشت پیشکسوت فرهنگی شادروان کوچکعلی کمالی مدیر اسبق آموزش و پرورش شهرستان عنبر آباد را تسلیت گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، متن پیام به شرح زیر است

وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

درگذشت معلم مانوس با قرآن کریم، پوینده طریق آموزش و مدیری مخلص، سختکوش، صادق، ساده زیست و با اخلاق در آموزش و پرورش استان، زنده یاد کوچکعلی کمالی، مدیر اسبق آموزش و پرورش شهرستان عنبر آباد موجب تالم اینجانب و تاثر و اندوه جامعه دانش آموزی و فرهنگی استان به ویژه فرهنگیان شهرستان های جیرفت و عنبر آباد شد.

شادروان کمالی، در طول حیات پربار آموزشی و دوران مدیریت اداری خود، با تمام اخلاص، توان و روحیه تعاون و همدلی در مسیر ایفای رسالت خطیر خویش گام برداشت و نام نیک از خود برجای گذاشت.

اینجانب درگذشت این پیشکسوت فرهنگی و مدیر عاشق تعلیم و تربیت، زنده یاد کوچکعلی کمالی را به معلمان، فرهنگیان، دانش آموزان و خانواده محترم ایشان تسلیت می‌گویم و از آستان خداوند سبحان، برای آن رحیل عقبی، رحمت واسعه و رضوان الهی و برای خانواده و بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت دارم.

 

احمد اسکندری نسب

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان

 

به اشتراک بگذارید :