19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۱:۰۳:۵۳
کد مطلب:  1686019
محمدزاده معاون سوادآموزی وزارت آموزش وپرورش در بازدید از مدارس شهرستان البرز گفت::
در کناربرقراری تمهیدات لازم در مدارس و رعایت فاصله گذاری و رعایت پروتکل های بهداشتی و واکسیناسیون کامل باید اقناع سازی والدین هم بخوبی صورت گیرد.

محمدزاده معاون سوادآموزی وزارت آموزش وپرورش بهمراه اصغری مدیرکل آموزش وپرورش استان قزوین،یحیایی مدیرآموزش وپرورش شهرستان البرز، محمدحسینی معاون آموزش متوسطه استان،فاضلی رئیس اداره حراست اداره کل، مهدیکار رئیس اداره ارزیابی عملکرد، مومنی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل وکارشناسان اداره آ.پ شهرستان البرز از روند اجرای پروژه مهرو میزان آمادگی مدارس شهرستان برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدیدبازدید و از نزدیک در جریان این فعالیتها قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان البرز؛ شاپور محمدزاده دربازدیداز پروژه مهر مدارس همت یاران ۱ و ۳ شهر محمدیه اظهار داشت: باید تلاش کنیم شروع سال تحصیلی توام با آرامش و نشاط و با حفظ سلامت دانش آموزان باشد واین آرامش در عملکرد مدیران در اجرای موفق برنامه های پروژه مهر مدارس است.
وی افزود: بعد از دو سال تعطیلی آوردن دانش آموزان به مدرسه خیلی سخت است و در کناربقراری تمهیدات لازم در مدارس و رعایت فاصله گذاری و رعایت پروتکل های بهداشتی و واکسیناسیون کامل باید اقناع سازی والدین هم بخوبی صورت گیرد.


مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: با واکسیناسیون معلمان و تامین بهداشت در فضاهای آموزشی و کلاس ها، سال تحصیلی همزمان با سراسر کشور در سوم مهرماه با حضور تمامی عوامل اجرایی آغاز می شود.
حسنعلی اصغری در این جلسه اظهار داشت: با بسیج همه امکانات تمرکز روی بازگشایی مدارس و پروژه مهر است.
آغاز سال تحصیلی جدید با همت و همکاری مدیران مدارس در اجرای موفق برنامه های پروژه مهر می تواند نویدبخش سالی شکوهمند و توأم با سلامتی باشد.


یحیایی مدیرآموزش وپرورش شهرستان البرز در این بازدید ضمن تقدیر از حضور محمدزاده معاون سوادآموزی وزارت آموزش و پرورش طی ارائه گزارش آماری از مدارس و دانش آموزان سهرستان البرز در همه مقاطع و اعلام آمادگی آموزش وپرورش شهرستان در برگزاری کلاسهای حضوری در روزهای آغازین سال تحصیلی جدید اظهار داشت:با توجه به اقدامات صورت گرفته در همه زمینه ها از جمله اجرای طرح واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان و اجرای برنامه ها و مصوبات پروژه مهر در سطح شهرستان آمادگی لازم را جهت برگزاری کلاسهای حضوری داریم.
یحیایی گفت: ضمن تعمیر و تجهیز مدارس با همکاری سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان و خیرین محترم این امکان را فراهم کرده ایم که در صورت صلاحدید و بنابر دستورالعمل ها و بخشنامه های ستاد مقابله با کرونا و وزارت آموزش وپرورش بارعایت پروتکل های بهداشتی کلاسها را بصورت حضوری برگزار کنیم.

توفیق محمد حسینی در این نشست اظهارداشت: برای اجرای پروژه مهر هم با همکاری وکمک شورای آموزش و پرورش شهرستانها و هم باهمفکری کمیته ها و کارگروه های پروژه مهر در مناطق و مدارس سطح استان بصورت فعال و برنامه ریزی شده آمادگی لازم ومناسبی را برای بازگشایی مدارس ایجاد کرده ایم.

دراین بازدید که مدیران،معاونین و عوامل اجرایی مدارس همت یاران ۱ و۳ حضور داشتند مدیران مدارس مذکور ضمن ارائه گزارش فعالیتهای پروژه مهر به تشریح برنامه های پیش رو در روز بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس پرداختند.

#اخبار_پروژه_مهر_۱۴۰۰ 
#کمیته_توجیه_تبلیغ_اطلاع_رسانی 
#شهرستان_البرز 
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان البرز
https://t.me/QZ_alborz

به اشتراک بگذارید :