20 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۰۹:۵۹:۰۸
کد مطلب:  1685837
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش:
آموزش و پرورش هیچ مشکلی برای ارائه کارنامه به مادر دانش آموزان ندارد

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به انتشار برخی مطالب در فضای مجازی مبنی بر محدودیت دریافت کارنامه از سوی مادر دانش آموزان گفت: آموزش و پرورش هیچ مشکلی برای ارائه کارنامه به مادر دانش آموزان ندارد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، محمدحسین کفراشی؛ با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری شبکه استانی زاگرس، با اشاره به انتشار برخی اخبار در فضای مجازی مبنی اینکه کارنامه دانش آموز فقط به پدر دانش آموز، ارائه می‌شود، اظهار کرد: حضانت حق پدر و مادر است و همانطور که برای انجام ثبت نام و حتی حضور در انجمن اولیا و مربیان، مادران حضور دارند، برای دریافت کارنامه هم محدودیتی  وجود ندارد.

وی گفت: در بسیاری موارد والدین از طریق پورتال همگام می‌توانند به کارنامه دسترسی داشته باشند و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

کفراشی با اشاره به این که منعی در زمینه ارائه کارنامه به پدر یا مادر  وجود ندارد، تصریح کرد: طبق قانون درصورت جدایی والدین ممکن است این موضوع متفاوت باشد و مدارک به یکی از والدین (پدر یا مادر) که حضانت فرزند را بر عهده دارد، تحویل داده شود.

به اشتراک بگذارید :