10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۰۹:۵۰:۳۵
کد مطلب:  1685821
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان خبر داد؛
آغاز توزیع کتاب های درسی بین دانش آموزان ایلامی

معاون اداره کل آموزش و پرورش ایلام گفت: توزیع کتاب های درسی برای سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ بین دانش آموزان این استان از امروز آغاز شده است.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرور استان ایلام، حشمت اله وردی افزود: از روز گذشته ارسال کتاب از طریق ادارات آموزش و پرورش به مدارس آغاز و از امروز به مرور در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: مدیران مدارس بر اساس زمان بندی انجام گرفته زمان تحویل کتاب پایه های مختلف تحصیلی را به دانش آموزان اعلام خواهند کرد.

به‌ گفته‌ وی، این کتاب ها بر اساس ثبت سفارشی بوده که توسط دانش آموزان انجام گرفته و تا پایان شهریورماه در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

معاون آموزش و پرورش ایلام همچنین به روند ثبت نام دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی اشاره کرد و یادآور شد: این استان رتبه دوم ثبت نام دانش آموزان در سه پایه اول ابتدایی و مقطع اول متوسطه اول و دوم را کسب کرده است.

اله وردی با ذکر اینکه در زمینه ثبت نام پایه دهم نیز ایلام حائز رتبه نخست شده است، تاکید کرد: امسال هدفگذاری این سازمان در هدایت تحصیلی ثبت نام ۶۷ درصد دانش آموزان در رشته های نظری و ۳۳ درصد فنی و کار و دانش است.

107هزار دانش‌آموز سال گذشته در مقاطع مختلف استان ایلام به تحصیل اشتغال داشتند.

به اشتراک بگذارید :