15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۰۹:۲۹:۰۱
کد مطلب:  1685777
در آستانه بازگشایی مدارس برگزار شد
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان جلفا

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان جلفا در آستانه بازگشایی مدارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جلفا؛جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان جلفا در آستانه بازگشایی مدارس به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه و دیگر اعضاء برگزار شد.

امام جمعه شهرستان جلفا در سخنانی اظهار داشت: دروس تدریس شده در مدارس باید کاربردی باشد و در زندگی دانش آموزان به کار بیاید و به کار بستن مطالب درسی همان سبک زندگی است که دشمنان در تلاش هستند با تغییر سبک زندگی به جایگاه خانواده و فرزندان ضربه بزنند.

حجت الاسلام هادوی در پایان از تلاش فرهنگیان تقدیر و تشکر کرد.

فرماندار شهرستان جلفا در سخنانی اظهار داشت: جایگاه فرهنگیان جایگاهی مهم و والا در کشور است و تکریم فرهنگیان باید در اولویت قرار گیرد.

احمدی افزود: پیگیری مطالبات مالی معلمان بسیار مهم است و در روحیه معلمان در آستانه سال تحصیلی موثر می باشد و باید از سوی کلیه مسئولین شهرستانی پیگیری گردد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان جلفا در ادامه با اشاره به وضعیت کرونایی و کاهش انگیزه دانش آموزان به فراگیری علم خواستار تقویت روحیه دانش آموزان و تجلیل از برگزیدگان کنکور سراسری شد.

صادق احمدی در پایان از تلاش های مدیر و مجموعه آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کرد.

مدیر آموزش و پرورش در سخانی اظهار داشت: بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی مهم ترین مسئله آموزش و پرورش است و کار فقط مختص دستگاه تعلیم و تربیت نیست و یک پروژه ملی است که باید همه دستگاه های مسئول در این بحث با آموزش و پرورش همکاری کنند.

دبیر شورای آموزش و پرورش افزود: در خصوص پروژه مهر اقدامات لازم انجام شده و در ابتدای مهر ماه با همکاری همکاران ستادی و همراهی اداره کل آموزش و پرورش خوشبختانه نیروی آموزشی تامین گردیده و در ابتدای مهر کلاس درس بدون معلم در شهرستان نخواهیم داشت.

حسین افسری در پایان خواستار پیگیری پروژه های نیمه تمام آموزش و پرورش شد.

در ادامه دستورات جلسه مطرح و اعضا پس از گفتگو و تبادل نظر تصمیمات لازم را اتخاذ کردند.

به اشتراک بگذارید :