14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۰۱:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1685327
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان:
با تلاش همکارانم با شروع سال تحصیلی هیچ کلاس بدون معلمی نخواهیم داشت

محمد اعتدادی گفت: با وجود همه کاستی‌ها و به‌ویژه کمبود نیروی انسانی، از پتانسیل‌های آموزش‌وپرورش استفاده کرده‌ایم و با شروع سال تحصیلی هیچ کلاس بدون معلمی نخواهیم داشت.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در بیست و سومین روز از شهریورماه ۱۴۰۰، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در نشست خبری مسئولان اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان با اشاره به اینکه شاید کمتر دستگاهی در دوران کرونا به‌اندازه آموزش‌وپرورش آسیب دیده باشد، اظهار داشت: در این دوران فضای مجازی آن‌طور که باید اجازه نداد کیفیت آموزش را حفظ کنیم و به نحو مطلوب فعالیت نماییم.

وی با بیان اینکه شبکه شاد یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های وزارت آموزش‌وپرورش در کشور است، افزود: با همه کم‌وکاستی‌هایی که در زمان رونمایی از شبکه شاد داشتیم، امروز به جایی رسیده‌ایم که بسیاری از مشکلات این شبکه برطرف شده و استفاده از شاد برای دانش‌آموزان، والدین و فرهنگیان به‌صورت رایگان است.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در مورد آمادگی اصفهان برای شروع سال تحصیلی جدید، تاکید کرد: با وجود همه کاستی‌ها و به‌ویژه کمبود نیروی انسانی، از پتانسیل‌های آموزش‌وپرورش استفاده کرده‌ایم و هیچ کلاس بدون معلمی نخواهیم داشت.
 

به اشتراک بگذارید :