19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۲۳:۵۲:۵۲
کد مطلب:  1685317
گردهمایی بزرگ مدیران، مدیر آموزگاران، آموزگاران و کلیه عوامل اجرایی مدارس ابتدایی الموت شرقی

صبح روز سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰، گردهمایی بزرگ مدیران، مدیر آموزگاران، آموزگاران و کلیه عوامل اجرایی مدارس ابتدایی الموت شرقی در سالن اجتماعات این اداره و با حضور سید یدالله حسینی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین برگزار گردید.

احمد درگاهی معاون آموزش اداره آموزش و پرورش الموت شرقی ضمن خیر مقدم خدمت میهمانان حاضر در جمع به بیان نکاتی درمورد آموزش حضوری دانش آموزان ابتدایی پرداختند.
حسینی بیان کرد، وظایف ما معلمان این است که دانش آموزان را برای زندگی در جامعه آماده کنیم تا بتوانند برای حل مشکلات خود آمادگی بدست آورند.
ایشان در ادامه افزود، آموزش زمانی می تواند مفید باشد که شامل ۱_انتقال دانش ۲_انتقال مهارت ۳_تغییرنگرش، باشد که ما در آموزش مجازی فقط به مورد اول دست می یابیم و برای رسیدن به اهداف دیگر باید مانند سال های پیش از کرونا به آموزش حضوری روی آوریم.
حسینی همچنین خاطر نشان کرد، معلمان می توانند با استفاده از شیوه های زیر دانش آموزان را ترغیب کنند تا مثل قبل به آموزش حضوری علاقه پیدا کنند:۱_آموزشها  را ارزشمند کنیم؛ یعنی بیان مطالب غیر تکراری ۲_آموزشها را خردمندانه کنیم؛ یعنی از قبل روی مطالبی که می خواهیم بگوییم، فکر کنیم.

به اشتراک بگذارید :