15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۱۷:۲۹:۲۵
کد مطلب:  1685161
به مناسبت فرا رسیدن بازگشایی مدارس؛
برگزاری جلسه هم اندیشی و توجیهی پروژه مهر با حضور مدیران مدارس منطقه ایلخچی

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ایلخچی؛ صبح امروز جلسه توجیهی بازگشایی مدارس با حضور مدیر آموزش و پرورش و معاونین اداره با مدیران مدارس منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ایلخچی؛ صبح امروز جلسه توجیهی بازگشایی مدارس با حضور مدیر آموزش و پرورش و معاونین اداره با مدیران مدارس منطقه  برگزار شد.

محمدحسن مرادزاده رئیس آموزش و پرورش منطقه ایلخچی در ابتدا با خوش آمدگویی و خیر مقدم به مدیران مدارس از تلاش ها و فعالیت های معلمین و مدیران در برنامه شاد قدردانی کرد و گفت: بازگشایی مدارس از اول مهر ها در سراسر کشور آغاز خواهد شد و آموزش همانند سال های قبل به شکل مجازی ادامه پیدا خواهد کرد. وی ادامه داد:با توجه به وضعیت شیوع کرونا در کشور، نگرش همگان نسبت به فضای مجازی تغییر کرد و فعالیت های آموزشی مجازی در قالب برنامه شاد که در اختیار دانش آموزان قرار گرفت سبب شد تا شعار آموزش هیچ گاه تعطیل نمی شود نیز تحقق یابد.

این مقام مسئول در خصوص شرایط حضور دانش آموزان در مدارس افزود: طبق برنامه ریزی های جورت گرفته آبان ماه شرایط حضور دانش آموزان در مدارس فراهم خواهد شد و آموزش به صورت ترکیبی ادامه پیدا خواهد کرد که در ای خصوص هدف اصلی مجموعه ی ما، سلامت دانش آموزان می باشد.

رئیس آموزش و پرورش منطقه ایلخچی در ادامه تقارن گرامیداشت هفته دفاع مقدس با بازگشایی مدارس گفت: با توجه به تقارن بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت این ایام افزود : انشاءالله فضای معنوی مناسبی را در بازگشایی مدارس فراهم کنیم و زنگ ایثار و مقاومت در مدارس منطقه نواخته خواهد شد.

در ادامه جلسه علی ایلخانی، دبیر پروژه مهر دستورالعمل شورای پروژه مهر 1400 را برای مدیران مدارس تشریح کرد.

درپایان از زحمات مدیران مدارسی که به مقام بازنشستگی نائل آمدند و همچنین از مدیران مدارسی که موفق به ارتقای نمرات نهایی نسبت به سال قبل شده اند تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :