15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۱۴:۳۳:۵۷
کد مطلب:  1685001
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس خبر داد:
کمک 27 میلیارد تومانی دانش آموزان فارس در مراسم شور عاطفه های سال گذشته

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس با اشاره به کمک 27 میلیارد تومانی دانش آموزان فارس در مراسم شور عاطفه های سال گذشته گفت: این کمک ها برای 45 هزار دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) فارس هزینه شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر محمد بذرافشان در نشست برخط با روسای ادارات اموزش و پرورش و کمیته امداد سراسر استان در محل اداره کل آموزش و پرورش گفت: قریب به 5 هزار تبلت و گوشی توسط کمیته امداد استان علاوه بر سایر کمک ها برای دانش آموزان تهیه و توزیع شد که امیدواریم در سال جاری نیز بتوانیم کمک های مطلوبی به دانش آموزان انجام دهیم.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس گفت: سبد نیازمندی های دانش آموزان عوض شده است و در سالیان اخیر تبلت و گوشی به عنوان نیازهای اولیه دانش آموزان مطرح شده است.


بذرافشان گفت: امسال دانش اموزان تحت پوشش کمیته امداد حایز رتبه های خوبی در کنکور سراسری شدند که این مساله میتواند یک عامل انگیزه بخش برای حمایت بیشتر آنان باشد.
وی گفت: شور عاطفه های امسال باید پرشور تر از همیشه برگزار گردد و در این زمینه باید همه مسئولان دست به دست هم دهند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس گفت: مدیران مدارس خانواده های بی بضاعتی  که زیر چتر حمایتی کمیته امداد نیستند را به کمیته امداد شهرستان ها  معرفی نمایند تا بتوانیم به این عزیزان کمک کنیم تا هیچ کدام از دانش اموزان از تحصیل محروم نشوند.
بذرافشان گفت: کدهای ussd  جمع اوری کمک های نقدی ویژه شهرستانها و مناطق مختلف استان طراحی شده است که به زودی به مناطق جهت تسهیل کمک رسانی اطلاع رسانی خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :