15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۱۴:۰۳:۳۶
کد مطلب:  1684929
با حضور غفوری معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان هوراند ؛
سازماندهی مقاطع متوسطه دوره ی اول و دوم آموزش و پرورش شهرستان هوراند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان هوراند صبح امروز سازماندهی مقاطع متوسطه دوره اول و دم ((خواهران و برادران )) با حضورغفوری معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان هوراند و اعضای شورای سازماندهی در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش شهرستان هوراند برگزار گردید. هریک از همکاران محل خدمت خود را بر اساس امتیازات فضلی انتخاب نمودند.

در این جلسه غفوری  معاون آموزشی  آموزش و پرورش شهرستان هوراندضمن تبریک فرارسیدن فصل بازگشایی مدارس ، بخشنامه سازماندهی را تشریح نمود و خاطر نشان کرد همکاران پس از سازماندهی وبا  ابلاغ به محل خدمت خود مراجعه ، وتمهیدات لازم جهت بازگشایی باشکوه در مدارس  و ارتقاء گیفیت آموزشی نسبت به سال ماضی انجام نمایند .

وی ادامه داد :در ایامی که بیماری کرونا بر جامعه احاطه شده است و آموزش را مورد چالش قرار داده، مدیران و همکاران عزیز زحمات زیادی را متقبل شده و به هر شکل ممکن خدمات ارزنده‌ای به دانش‌آموزان ارائه دادند و ما هم  قدردان زحمات همه شما عزیزان هستیم.

کرامت غفوری خاطرنشان کرد توزیع عادلانه نیروی انسانی و بهره مندی دانش آموزان از معلمان توانمند و مجرب و حفظ آرامش معلمان در مدارس محل کار از مهمترین وظایف کارگروه سازماندهی نیروی انسانی در پروژه مهر است.

 

در ادامه جلسه  هریک از همکاران  ( رسمی ، پیمانی ، حق التدریس )محل خدمت خود را بر اساس امتیازات فضلی انتخاب نمودند.

به اشتراک بگذارید :