13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۱۴:۰۰:۴۸
کد مطلب:  1684915
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی؛
سرویس مدارس با پیش بینی وضعیت های مختلف اجرا می شود

جلسه کمیته تخصصی سرویس مدارس استان با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در جهت مدیریت و ساماندهی سرویس حمل و نقل دانش آموزان مدارس شروع شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛  کیانوش عطایی ضمن تشریح جزئیات سرویس مدارس در سالتحصیلی جدید گفت: پیرو سوالات اولیا محترم دانش آموزان در مورد سرویس مدارس امسال، برابر ابلاغیه وزارت آموزش و پرورش این موضوع به کارگروه ماده ۱۸ استان ها واگذار شده است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی استان افزود: در این خصوص جلساتی با هدف کمترین آسیب و با بهترین وضعیت تشکیل داده شده و اولیا اطمینان خاطر داشته باشند که سرویس مدارس را با در نظر گرفتن شرایط موجود شیوع بیماری کرونا برگزار می شود.

عطایی با اشاره به هزینه های سرویس مدارس گفت: تامین کننده های سرویس مدارس قول داده اند تا با کمترین هزینه پوشش دهنده سرویس مدارس باشند و پیش تر ازپیش و بطور کامل نکات مورد نظر در پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به اولیای محترم و دانش آموزان اطمینان می‌دهیم که سرویس مدارس با بهترین وضعیت و با رعایت تمام پروتکل ها و با کمترین افزایش هزینه در سال تحصیلی جاری برگزار خواهد شد.

پیش از این هم در جلسه کارگروه ماده ۱۸ سرویس مدارس استان رییس اداره انجمن اولیا آموزش و پرورش استان از رعایت تمامی پروتکل ها ی بهداشتی توسط رانندگان و استفاده ۵۰ درصدی از ظرفیت اتوبوس ها و مینی بوس ها خبر داده بود./ابراهیمی

 

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :