14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۱۳:۴۳:۴۱
کد مطلب:  1684873
دوّمین جلسه‌ی مشترک گروه بهبود کیفیت و ستاد امتحانات سوادآموزی استان زنجان

دوّمین جلسه‌ی مشترک گروه بهبود کیفیت و ستاد امتحانات سوادآموزی استان زنجان در سال 1400 با حضور اعضا در محلّ سالن شهید تجلّی برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پر.رش استان زنجان، علی حیاتی؛ معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، انتخاب دو سوادآموز در مسابقه‌ی انشانویسی پرسش مهر و کسب رتبه‌ی خیلی خوب و قابل تقدیر سوادآموزی استان زنجان براساس محورهای 25 گانه در ارزیابی کشوری را مرهون تلاش‌های صادقانه و مجدِّانه‌ی اعضای گروه بهبود کیفیت سوادآموزی دانسته و ابراز امیدواری نمود که با تلاش‌ها و مجاهدت‌های این عزیزان درحفظ جایگاه استان و ارتقا و بهبود کیفیت فعالیت‌های سوادآموزی براساس فرایندهای علمی و استاندارد در سال‌های آتی نیز شاهد کسب چنین موفقیت‌هایی باشیم.

حیاتی در ادامه به ساز وکارهایی که در ارتقای کیفیت آموزشی مؤثّر می باشند پرداخت و عنوان کرد که انتظار داریم با همفکری، همکاری و مشارکت اعضا، خصوصاً معاونین محترم بتوانیم، فعالیتهای سوادآموزی را به نحو مطلوب در مدارس با همّت مدیران پیش ببریم تا آن کیفیتی که در سیستم  مورد انتظار است  تحقق یابد، چرا که اولیای موفّق، فرزندان موفّقی نیز تربیت خواهند کرد.

داود بهرامی؛ معاون متوسطه استان، ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مطلوب معاونت سواد آموزی استان با اشاره به رسالت سواد آموزی و تلاش‌های مستمر صورت گرفته در این زمینه از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون و اهمیت موضوع سواد آموزی در نزد حاکمیت اسلامی و مفاهیم دینی و عرفی  ایرانیان، خواستار ارائه پیشنهاد به سازمان سواد آموزی جهت توجه به موضوع جذب سواد آموز در پروژه مهر شد.                                                            

سپس شمسی حاجی‌لو؛ رئیس اداره نظارت، سنجش وارزشیابی تحصیلی سوادآموزی در خصوص اهمیت فرآیند سنجش و ارزشیابی تحصیلی و نظارت بر آزمونهای پایانی به منظور ارتقای هر چه بیشتر سلامت برگزاری امتحانات مواردی را خاطر نشان کرد و گزارش تفصیلی در خصوص فعالیت‌ها و وضعیت موجود سوادآموزی و انتظاراتی که مدّنظر است را ارائه نمود.

در پایان اعضای حاضر در جلسه نظرات و پشنهادات خود را در جهت همکاری و ارتقای کیفیت و کمیت فعالیت‌های آموزشی سوادآموزی ارائه نمودند.

به اشتراک بگذارید :