9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۱۲:۱۳:۲۶
کد مطلب:  1684631
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان خبرداد:
ثبت نام 99.79 درصدی دانش آموزان پایه اول استان

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان از ثبت نام 99.79 درصدی دانش آموزان پایه اول ابتدایی استان در سامانه سیدا خبرداد .  

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، صدیقه عبدالهی روز گذشته در نشست ویدئوکنفرانس مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق گفت: شروع شکوهمند فعالیت های آموزشی در شرایط کرونایی موجود یکی از مهم ترین اولویت های نظام تعلیم و تربیت است که تحقق آن مستلزم برنامه ریزی، هماهنگی، مشارکت، هوشیاری و مسئولیت پذیری و نظارت حداکثری همه عوامل سهیم و موثر است .

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان در ادامه با اشاره به وضعیت ثبت نام دانش آموزان استان، از ثبت نام 99.79 درصدی دانش آموزان پایه اول ابتدایی استان در سامانه سیدا خبرداد .  

وی خاطرنشان نمود: براساس گزارش سامانه سیدا، تعدادی محدودی از دانش آموزان پایه اول ابتدایی هنوز تعیین وضعیت نشده اند؛ لذا از  اولیای محترم دانش آموزان درخواست می شود در اسرع وقت نسبت به ثبت نام فزرند خود در نزدیک ترین به مدرسه محل سکونت خود اقدام نمایند.  

عبدالهی با بیان اینکه تاکنون بیش از 91 درصد دانش آموزان دوره های تحصیلی موفق به ثبت نام شده اند؛ وضعیت ثبت نام در پایه های میانی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: ثبت نام در پایه هفتم 91.96 درصد و در پایه دهم که نیاز به توجه جدی دارد 63.84  درصد می باشد که در فرصت باقی مانده باید زمینه ثبت نام تمامی دانش آموزان را فراهم نماییم .

 

به اشتراک بگذارید :