18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۰۹:۳۸:۵۲
کد مطلب:  1684261
مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند:
سومین دبستان دو کلاسه کاغذی در شهرستان زرند در حال ساخت است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند در ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان که با محوریت پروژه مهر و بازگشایی مدارس برگزار شد، گفت: سومین دبستان دو کلاسه کاغذی در شهرستان زرند در روستای چاه غلامعلی در حال ساخت است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان و به نقل از کارشناسی روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زرند، حسین کاظمی گفت: سومین دبستان دو کلاسه کاغذی از محل فروش کاغذهای باطله مدارس و کمک خیران در روستای چاه غلامعلی با پیشرفت فیزیکی 40 درصد در حال ساخت است.

وی تصریح کرد: اولین دبستان دو کلاسه کاغذی در روستای محروم گوراب جمعه از توابع دهستان دشتخاک از محل  فروش کاغذهای باطله مدارس و کمک خیران ساخته شد و به بهره برداری رسید.

کاظمی افزود: دومین دبستان دو کلاسه کاغذی در روستای مهدی آباد از محل فروش کاغذهای باطله مدارس و کمک خیران ساخته شد و به بهره برداری رسید و سومین دبستان نیز در روستای چاه غلامعلی که دانش آموزان در کانکس مشغول به تحصیل هستند در حال ساخت است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند خاطرنشان کرد: چهار مدرسه دولتی با پیشرفت فیزیکی 75 درصد و سه مدرسه خیرساز با پیشرفت فیزیکی 50 درصد نیز در حال ساخت است.

کاظمی در ادامه به کمک های شرکت فولاد زرند ایرانیان به دانش آموزان نیازمند مدارس حاشیه کارخانه اشاره کرد و افزود: هرساله به همت مسئولان شرکت فولاد زرند ایرانیان بیش از 3  هزار دانش آموز نیازمند مدارس یاد شده در قالب سه طرح شامل مهر زیسکو، بهار زیسکو و احسان زیسکو از کمک های این کارخانه بهره مند می شوند.

گفتنی است پروژه مهر، ساماندهی نیروی انسانی، واکسن فرهنگیان و بازگشایی مدارس از دیگر محورهای سخنان مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند در این نشست بود.

 

 

به اشتراک بگذارید :