16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ ۱۵:۱۹:۲۶
کد مطلب:  A2MZuNgz
به مناسبت روز خبرنگار با حضور معاونان اداره کل و جمعی از کارکنان اداره کل صورت گرفت:
بازدید از بخش های مختلف دفتر رسانه شهرداری اصفهان

بازدید از بخش های مختلف دفتر رسانه شهرداری اصفهان با حضور معاونان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، مدیر روابط عمومی اداره کل، کارشناس مسئول روابط عمومی، مشاور فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل و مسئول بخش انتشارات اداره کل صورت گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در این مراسم معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: به عنوان یک شهروند احساس غرور می کنم که فعالان در بخش 137رسانه شهرداری به نقطه نظرات و دیدگاه های مردم اهمیت داده می شود.

در ادامه نیز معاون پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی ضمن تبریک روز خبرنگار و اطلاع رسانی گفت: امروز باید با انجام تحقیقات لازم، دلایل موفقیت بسیاری از کشورها را بسنجیم. تجربه جهانی، مدیریت جامع شهری است و اینکه ادارات مختلف بدون هماهنگی با شهرداری در سطح شهر اقدام به اجرای پروژه های مختلف خود کنند، هیچ یک از نیازهای مردم برطرف نخواهد شد.

اکبر پناهی اظهار کرد: در کشورهای دیگر آموزش و پرورش و مدارس توسط شهرداری اداره می شود هم اکنون ما نیازمند سیستم جامع مدیریت یکپارچه هستیم چرا که این مدیریت باید توسط یک سیستم واحدی انجام شود.

وی افزود: هم اکنون در کشورهای پیشرفته، دانش آموزان با شور و شوق بسیاری وارد مدارس می شوند چون امکانات و زیرساخت های لازم برای این قشر از افراد ارائه داده می شود.

وی افزود: شهرداری اصفهان در بعد اطلاع رسانی بسیار موفق عمل کرده است و یکی از شاخص های اصلی استان محسوب می شود.

در این دیدار نیز دکتر شهین جوانی گفت: امروز اطلاع رسانی رسالت سنگینی است که مسئولان در زمینه آگاهی بخشی به جامعه بر عهده دارند. پتانسیل مطلوبی در بخش رسانه شهرداری مشاهده کرده ایم. باور همه ما این است که توسعه را از منظر فرهنگی نگاه کنیم و اگر قرار باشد که توسعه فرهنگی مدنظر اتفاق بیفتد، باید مسیر آموزش و پرورش را طی کنیم.

شهین جوانی اعلام کرد: با توجه به اینکه شهرداری نسبت به مسائل فرهنگی شهر از آگاهی لازم برخوردار است و هدف اصلی آموزش و پرورش نیز تربیت شهروند خوب برای جامعه است، شهرداری می تواند امکانات لازم را در اختیار آموزش و پرورش قرار دهد تا این ارگان نیز بتواند رسالت خود را به خوبی انجام دهد.

مشاور فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: اینکه سازمان های اجرایی پیرو یک مشی فکری هستند غیر قابل انکار است اما از سوی دیگر ارگانی مانند شهرداری یا آموزش و پرورش نیازمند اعتماد مردم است.

در ادامه نیز مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: امروز مدیران سازمان و ادارات مختلف در استان اصفهان همگرایی لازم را با یکدیگر ندارند و این بزرگترین مشکل محسوب می شود.

علیرضا مهدی اظهار کرد: امروز می توان با حل شدن مشکلات فرهنگی، از ظرفیت ها و فرصت های موجود در سازمان ها برای یکدیگر استفاده کنیم.

وی افزود: جلسات را به صورت برنامه ریزی برگزار کنیم و از ظرفیت ها و نیروی انسانی یکدیگر استفاده کنیم و باید تعامل میان آموزش و پرورش و شهرداری را باید دوچندان کرد. 

به اشتراک بگذارید :