10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۴:۲۵:۰۰
کد مطلب:  1683985
برگزاری جلسه مدیران مقطع ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش چهاردانگه

جلسه هم اندیشی ، هماهنگی و هم افزایی مدیران مقطع ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش چهاردانگه با حضور رئیس آموزش و پرورش چهاردانگه ، معاون آموزشی ، معاون پرورشی و تربیت بدنی کارشناسان و مسئولین حوزه آموزش در دو نوبت در سالن همایش های اداره آموزش و پرورش چهاردانگه برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و به نقل از چهاردانگه،

روح اله مسعود پوری رئیس آموزش و پرورش چهاردانگه ضمن تشکر از زحمات تمامی مدیران در روزهای کرونایی ، در خصوص تمهیدات بازگشایی مدارس ، ثبت و توزیع کتب درسی ، پروژه مهر و به طور مبسوط توضیحاتی ارائه نمود .

مسعود پوری ضمن تاکید بر ثبت همه دانش آموزان ثبت نام شده در سامانه سیدا ، جهت تحویل به موقع کتب درسی گفت: برای تحقق پوشش صد درصدی همه دانش آموزان ، پیگیری مستر و قوری مدیران مدارس و ثبت اطلاعات دانش آموزان به ویژه در پایه های ورودی در سامانه سیدا مورد تأکید است ، زیرا در صورت عدم ثبت اطلاعات در سامانه سیدا ، امکان تحویل کتب درسی به دانش آموزان میسر نخواهد بود.

وی در ادامه گفت : کتب درسی مورد نیاز دانش آموزان تهیه و آماده توزیع می باشد.

در ادامه جلسه حسین شهبازی معاون آموزشی ضمن تشریح شیوه نامه پروژه مهر از مدیران مدارس خواست با برنامه ریزی و تقسیم وظایف در ستاد پروژه مهر ، مطابق با دستورالعمل های بهداشتی ستاد مقابله با بیماری کرونا ، آموزشگاه را جهت اسقبال مطلوب از دانش آموزان مهیا کنند.

گفتنی است در پایان جلسه مدیران مدارس نیز ضمن ارائه راهکارها و پیشنهادهای خود در جهت بهبود وضعیت آموزشی و پرورشی دانش آموزان ، به بیان مشکلات مدارس خود پرداختند .

 

به اشتراک بگذارید :