15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۷:۲۶:۱۲
کد مطلب:  1683607
با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش
عوامل تولید و پخش برنامه محتوای پیش دبستانی استودیو یار مهربان تجلیل شدند

ظهر امروز و با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از عوامل تولید و پخش برنامه محتوای پیش دبستانی استودیو یار مهربان تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، رضوان حکیم زاده در این آیین گفت: در بحران ها جوهر مدیریت آشکار می شود کار بسیار سختی است که بعد از سال ها تدریس در کلاس های حضوری، خودتان را در معرض بینندگان و خانواده ها و قضاوت ها قرار دهیم.

وی افزود: در شرایطی که جامعه نگران شده و مدارس تعطیل شده بودند، آذربایجان شرقی بسیار خوب کار کرد و این تهدید هارا به فرصت تبدیل کرد.

معاون آموزش ابتدایی وزارت امرزش و پرورش تاکید کرد: خانواده ها چون مستقیما درگیر اموزش های مجازی و تلویزیونی بودند فرصتی را برای ارتباط تنگاتنگ با معلم و مدرسه ایجاد کرد.

حکیم زاده ادامه داد: استودیو یار مهربان کاری بسیار ارزشمند بود و امیدواریم شروعی برای کارهای بزرگتر از مرکز صدا و سیما و آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی باشیم.

وی یادآور شد: رسانه و تلویزیون ظرفیت بزرگی است که عدالت آموزشی را در بین دانش اموزان و مناطق محروم ایجاد کنیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: پیش دبستانی دوران بسیار حساس و مهمی است  که باید برای آموزش های موجود در این سن توجه زیادی شود.

مدیر کل اموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم گفت: خبرنگاران و تصویر برداران عزیز به روستاهای دور و محروم سفر کردند و با آموزش و پرورش همکاری تنگاتنگی داشتند بطوری که ما احساس میکنیم انها نیز جزئی از آموزش و پرورش هستند .

جعفر پاشایی افزود: خود ستاد اداره کل در دوران محدودیت منابع مالی در حوزه تولید محتوا و کار مشترک با صدا سیما کار بزرگی انجام دادند.

پاشایی خاطر نشان کرد: در دوران محدودیت کرونا صدا و سیما بیشترین کمک را کرد و امیدواریم فصل جدیدی از همکاری های بین بخشی مخصوصا با این ارگان ایجاد شود.

این مقام مسئول در دستگاه تعلیم و تربیت استان یادآور شد: رسانه به دلیل ارتباط تنگاتنگ با خانواده ها و دانش آموزان ظرفیت بزرگی بوده و میتوان از این بستر استفاده بسیاری کرد.

پاشایی در پایان سخنانش گفت: زبان هنر برنده است و دانش اموزان از هنرمندان بسیار یاد می گیرند./ روشنی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :