10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۶:۲۲:۲۲
کد مطلب:  1683577
معاون پرورشی و فرهنگی عنوان کرد:
درخشش دانش آموزان وفرهنگیان شهرتهران درجشنواره تهیه وتولیدمحتوای فضای مجازی باموضوع پیشگیری ازاعتیاد و رفتارهای پرخطر

فرهنگیان و دانش آموزان منطقه یک شهر تهران در اولین جشنواره تهیه و تولید محتوای برای فضای مجازی با موضوع پیشگیری از اعتیاد و رفتارهای پرخطر با کسب دو عنوان برتر و پنج عنوان شایسته تقدیر خوش درخشیدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران رقیه سادات نقوی  معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران عنوان نمود : اولین جشنواره تهیه و تولید محتوا برای فضای مجازی با موضوع پیشگیری از اعتیاد و رفتارهای پرخطر  که دبیرخانه کشوری آن در استان بوشهر قرار داشت پس از بررسی محتواهای تولیدی ارسالی از سراسر کشور نتایج را اعلام نمود.
نقوی ضمن تبریک به منتخبین گفت: در جشنواره تولید محتوی فضای مجازی ، پرنیان رمضانیان عنوان رتبه برتر دانش آموز هنرستان نادره حق شناس، صدرالدین خباز جلفائی عنوان رتبه برتر دانش آموز مدرسه 15 خرداد، حوریه خان محمدی عنوان شایسته تقدیر همکار مراقب سلامت مدرسه 15 خرداد و زهرا تقی زاده عنوان شایسته تقدیر همکار مراقب سلامت مدرسه امام سجاد(ع) ، پارمین سپهرکیا عنوان شایسته تقدیر دانش آموز مدرسه پرورین اعتصامی، مبینا چمی عنوان شایسته تقدیر دانش آموز هنرستان شهید رحمانی، ضحی ملک محمد عنوان شایسته تقدیر دانش آموز مدرسه پروین اعتصامی توانستند افتخار آفرینی کنند.
نقوی افزود: مراسم اختتامیه به صورت مجازی روز چهارشنبه مورخ 24/ 6/ 1400 با حضورمدیرکل، معاون پرورشی و فرهنگی، روسا و کارشناسان ادارات حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی و شرکت کنندگان و منتخبین جشنواره سراسر کشور، در بستر شاد برگزار خواهد شد.
نقوی در پایان ضمن تبریک مجدد به منتخبین و تقدیر از همکاران اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی، معاون پرورشی و تربیت بدنی و کارشناسی پیشگیری از آسیب های اجتماعی مناطق مجری، عنوان کرد: یکی از مهمترین راه های ممکن برای کاهش و کنترل آسیب ها در فضای مجازی با موضوع پیشگیری از اعتیاد و رفتارهای پرخطر ، تهیه و تولید محتواهای مناسب و توزیع در بین دانش آموزان در معرض آسیب است که این امر نیازمند همکاری بین سازمانی، همکاری بین بخشی و  فعال نمودن معلمین و دانش آموزان با برگزاری جشنواره های مختلف در سطوح شهرستان، استان و کشور می باشد. وی در پایان از تمامی تلاش های صورت گرفته توسط دست اندرکاران ، دانش آموزان ، معلمان و اولیا نیز تقدیر و تشکر نمود.

 

به اشتراک بگذارید :