13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۴:۱۹:۲۵
کد مطلب:  1683459
جلسه معاونین آموزش ابتدایی و منتخب مدیران مدارس ابتدایی نواحی تبریز؛
پاشایی خبر داد: آمادگی کامل مدارس آذربایجان شرقی برای آموزش های حضوری، غیر حضوری و ترکیبی

مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از آمادگی کامل مدارس آذربایجان شرقی برای آموزش های حضوری، غیر حضوری و ترکیبی با استفاده از تمامی ظرفیت ها خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جلسه معاونین آموزش ابتدایی و منتخب مدیران مدارس ابتدایی نواحی تبریز در باشگاه فرهنگیان تبریز ظهر امروز با حضور حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت برگزار شد.

جعفر پاشایی در این مراسم ضمن تاکید بر اهمیت آغاز سال تحصیلی جدید از نظر شکل و محتوا ، خاطرنشان کرد:  با همت و تلاش فرهنگیان ایثارگر و ساعی و در سایه تجربه نافع در زمینه آموزش هاى غیرحضورى و ترکیبی ، مدارس در اقصی نقاط استان آذربایجان شرقى کاملا براى بازگشایى مهرماه آماده هستند .

وی افزود : جمهورى اسلامی ایران میراث گران بهایى است که می بایست تحت نظام تعلیم و تربیت آن را حفظ کرده و به نسل هاى بعدی منتقل کنیم .

مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به کسب رتبه اول پوشش تحصیلی نوآموزان در کشور، گفت: تدابیر اتخاذ شده از جمله طرح ها، دوره ها و محتواى آموزشی تهیه و اجرا شده در معاونت هاى ابتدایى و متوسطه براى تطبیق با زیست بوم جدید کرونایى سبب شده است که نوآموزان و دانش آموزان این استان بصورت متناسب از عدالت آموزشى برخوردار باشند.

پاشایی استفاده از تمام ظرفیت هاى مدارس، مناطق و نواحی را در اجرای پروژه مهر ضرورى دانسته و عنوان کرد: نظارت و پیگیرى ثبت نام، سنجش نوآموزان، جذب و پوشش همه لازم التعلیمان باید در دستور کار مدیران مدارس ابتدایی قرار گیرد. / مصباحی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :