10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۳:۲۰:۵۷
کد مطلب:  1683301
امام جمعه زنجان در دیدار با اعضای کمیته اجرایی دوره آموزشی گام دوم انقلاب:
بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی وظایف و مسئولیت ها را برای حراست از کیان انقلاب اسلامی تبیین نموده است

اعضای کمیته اجرایی دوره آموزشی تربیت مدرس گام دوم انقلاب اسلامی با آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، اعضای کمیته اجرایی دوره آموزشی تربیت مدرس گام دوم انقلاب اسلامی با آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان دیدار و گفتگو کردند.

دراین دیدار آیت الله خاتمی، ضمن ابراز خرسندی از توجه حوزه علمیه و آموزش و پرورش برای اقدام عملی و موثر در جهت آشنایی و شناخت آحاد و اقشار گوناگون به ویژه  روحانیون و فرهنگیان با ابعاد مختلف بیانیه گام دوم انقلاب، آن را بسیار ضروری و با اهمیت دانست و بر استمرار و تداوم این روند آموزشی تاکید نمود.

وی بیانیه گام دوم انقلاب را در چله دوم انقلاب بسیار فخرآور و منحصر بفرد دانست و از رهبر معظم انقلاب به عنوان مرجع صادر کننده بیانیه با آینده نگری و شناخت جامع از روند جهانی انقلاب برای صدور این بیانیه تشکر نمود. امام جمعه زنجان، درهمین راستا افزود: ازهمگان می خواهیم با جدیت و همت بلند هر اقدامی را که برای تبیین و روشنگری در این خصوص  لازم  است اجرا کنند. وی متذکر شد: به صورت صریح و روشن وظایف و مسئولیت های انقلابی در بیانیه تصریح شده است و اجرای منویات مقام معظم رهبری در چله دوم انقلاب حقایق جهانی را آشکار و بر عزت مسلمین خواهد افزود. 

در ادامه این دیدار حجت الاسلام و المسلمین جعفری؛ مدیریت حوزه علمیه زنجان، ابراز امیدواری نمود که با هم افزایی و برنامه ریزی لازم بتوانیم گام های عملی و نتایج  روشن را در این دوره بدست آوریم.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین منصوری اصل،  به عنوان مدرس دوره،  ضمن تقدیر و تشکر از اقدام آموزش و پرورش و حوزه علمیه و بسیج فرهنگیان استان و ابتکار عمل برای گفتمان سازی بیانیه گام دوم انقلاب در راستای کنگره ملی 3535 شهید استان ابراز امیدواری نمود و افزود:  با تشکیل دبیرخانه و مجموعه ای منسجم در استان اقدامات موثر و قابل توجهی در سطح کشور برای شناخت و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب به عمل آید.

 

 

به اشتراک بگذارید :