12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۳:۰۴:۲۰
کد مطلب:  1683263
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان قم:
۱۶ هزار فرهنگی در استان قم دوز اول واکسن کرونا را دریافت کردند

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان قم گفت: رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و مدت ۲۸ روز بعد از تزریق دز اولیه واکسن، مرحله دوم واکسیناسیون نیز از روز هفتم شهریور ماه آغاز شده و نهایتا تا پایان شهریور ماه نیز به اتمام خواهد رسید.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم: محسن رمضان در حاشیه نشست خبری با اصحاب رسانه استان با اشاره به اهمیت سلامت فرهنگیان و دانش‌آموزان عزیز  در شرایط حاکم بر کشور اظهار داشت: به لحاظ اهمیتی که بحث واکسیناسیون کلیه عوامل حاضر در مجموعه و فضاهای آموزشی دارد بحث واکسیناسیون معلمان و کارکنان به طور جدی پیگیری شد.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان قم ضمن بیان اقدامات صورت گرفته در این راستا تصریح کرد: در روز دهم مرداد ماه اولین مرحله دریافت واکسن برای حدود ۱۶ هزار معلم شاغل و کارکنان این حوزه اتفاق افتاد.
وی در بیان مراحل انجام طرح عنوان کرد: این برنامه که در سالن ورزشی شهید امجدی استان انجام شد به غیر از دریافت واکسن از دانشگاه علوم پزشکی کلیه امورات توسط دوستان فرهنگی مدیریت و ساماندهی شد.
به گفته رمضان بیگی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و مدت ۲۸ روز بعد از تزریق دز اولیه واکسن، مرحله دوم واکسیناسیون نیز از روز هفتم شهریور ماه آغاز شده و نهایتا تا پایان شهریور ماه نیز به اتمام خواهد رسید.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت  آموزش‌وپرورش قم یادآور شد: تاکنون حدود ۱۴ هزار نفر معادل ۸۸ درصد معلمان واکسن کرونا دریافت کرده‌اند.

به اشتراک بگذارید :