23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ ۱۳:۴۲:۲۰
کد مطلب:  TvVHwvUF
مدیر آموزش و پرورش قرچک:
پایگاه انتخاب رشته قرچک آماده مشاورۀ داوطلبان آزمون سراسری است

مدیر آموزش و پرورش قرچک گفت: پایگاه انتخاب رشته آموزش و پرورش قرچک آماده ارائه خدمات مشاوره ای به داوطلبان آزمون سراسری دانشگاهها است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مهدی نیکبخت، مدیرآموزش و پرورش قرچک گفت: پایگاه انتخاب رشته آموزش و پرورش این شهرستان  آماده ارایه خدمات راهنمایی و مشاوره ای به داوطلبان آزمون سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی است.

مدیر آموزش و پرورش قرچک ا فزود: انتخاب رشته تحصیلی یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی هر فرد است و می تواند سرنوشت زندگی آنها را دگرگون کند.

این مقام مسئول با اشاره به این که  آموزش و پرورش قرچک با تشکیل کمیته پایگاه انتخاب رشته، جلسات مستمر و فضای آرام و مطلوب آماده خدمت رسانی به داوطلبان آزمون سراسری به دانشگاهها می باشد، افزود: شروع بکار پایگاه انتخاب رشته و استقرار مشاوران همزمان با اعلام نتایج آزمون سراسری خواهد بود.

نیکبخت خاطر نشان کرد: پایگاه انتخاب رشته دختران همزمان با اعلام نتایج کنکور از ساعت 7صبح لغایت 13 و پایگاه انتخاب رشته پسران از ساعت 14 لغایت 19در محل اداره آموزش و پرورش قرچک آماده خدمات رسانی به داوطلبین عزیز می باشد.

مدیر آموزش و پرورش قرچک ضمن تأکید بر این امر که این پایگاه با استفاده از اساتید مجرب این فرصت رادر اختیار دانش آموزان قرار می دهد تا با رویکردی علمی و روان شناختی درباره آینده خود تصمیم بگیرند، ادامه داد: ارائه خدمات مشاوره ای برای فرزندان فرهنگیان،خانواده معظم شهدا و خانواده های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد  در این پایگاه همراه با تخفیفات ویژه ای است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در خاتمه افزود: در راستای برا بری فرصت ها و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده موسسات و مراکز غیر مجاز، پایگاه انتخاب رشته آموزش و پرورش  قرچک با نازلترین قیمت و براساس نمره کنکور،الویت و علاقه دانش آموزان،  انتخاب رشته بصورت مجازی و تحت نرم افزار مورد تایید سازمان سنجش انجام می شود.

به اشتراک بگذارید :