10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۰۹:۳۱:۵۱
کد مطلب:  1682713
مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی آغاز سال تحصیلی:
نمود برجسته آموزش و پرورش، روز اول مهر است

در راستای پروژه مهر ۱۴۰۰ و آغاز باشکوه سال تحصیلی، با حضور مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه و اعضای شورای معاونین، جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس در دفتر مدیر آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فیروزکوه، مدیر آموزش و پرورش با قدردانی از زحمات و پیگیری‌های اعضای ستاد پروژه مهر شهرستان گفت: نمود برجسته آموزش و پرورش، روز اول مهر است. لازم است برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر و خاطره‌انگیزتر آن با در نظر گرفتن شرایط حاکم؛ همت والا، خرد جمعی و قوه ابتکار را پای کار بیاوریم.

   فاطمه سیر افزود: مقوله‌های "آموزش" و "پرورش" دو بال یاری‌رسان هم برای اعتلای دانش‌آموزان بوده و بین آن دو رابطه‌ای ناگسستنی است؛ بنابراین لازم است معاونان آموزشی و پرورشی با هم‌فکری، هم‌دلی و هم‌افزایی زمینه رشد هرچه بیشتر آینده‌سازان کشور را فراهم آورند.

   سیر با اشاره به مشکلات سامانه سیدا و پادا یادآور شد این مشکل، در سطح کشور مطرح است که به محض رفع اشکلالات آن اطلاع‌رسانی شایسته صورت می‌گیرد.

   مدیر آموزش و پرورش در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس از معاون پرورشی خواست برنامه‌ریزی منسجم برای گرامیداشت این هفته را در دستور کار خود داشته باشد.

   در پایان این جلسه، ضمن بیان اقدامات انجام شده توسط مسئولان کارگروه‌های پروژه مهر حاضر در جلسه و همچنین بیان مشکلات و ارائه راهکارهای رفع مشکلات، با هم‌اندیشی و تبادل‌نظر مقرر شد مراسم نمادین آغاز سال تحصیلی شهرستان فیروزکوه، با حضور مسئولان در آموزشگاه شهید سردار سلیمانی برگزار شود.

تقدیر از مدیران بازنشسته، بهره‌گیری از ظرفیت مجمع خیرین مدرسه‌ساز برای تجهیز و کاهش مشکلات مدارس، نواختن زنگ ایثار و مقاومت هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی، برگزاری نمایشگاه و مسابقات فرهنگی مرتبط با دفاع مقدس از مهمترین تصمیمات این جلسه بود.

به اشتراک بگذارید :