16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۰۸:۲۳:۲۳
کد مطلب:  1682591
مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه اصفهان :
ثبت نام بیش از 80 هزار دانش آموز در 380 واحد آموزشی ناحیه 3

مدیرآموزش و پرورش ناحیه سه اصفهان : برای بازگشایی مدارس با رعایت پروتکل های بهداشتی آمادگی لازم را داریم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه سه اصفهان ، در راستای پروژه مهر سال تحصیلی1401-1400 محمدرضا نظریان مدیرآموزش و پرورش ناحیه در پاسخ به خبرنگار ناحیه بیان کرد:  در این ناحیه با توجه به وسعت زیاد  برای سال تحصیلی جدید ، برای افتتاح چمن مصنوعی ورزشگاه شهید کریمی(خرداد) باهزینه ای بالغ بر یک میلیارد تومان و همچنین افتتاح دو هنرستان دخترانه خیرساز فنی و حرفه ای شالباف و هنرستان دخترانه تربیت بدنی شهدای صفه پیش بینی لازم را انجام داده ایم  که از همه خیرین بالاخص خیرین مدرسه ساز که همیشه همراه  آموزش و پرورش بودند قدردانی می کنم.

مدیرآموزش و پرورش ناحیه3 با اشاره به پروژه مهر عنوان کرد: کمیته پروژه مهر تشکیل و با برگزاری جلسات متعدد با همکاران اداری و مدیران مدارس در حال انجام می باشد و دراین خصوص اطلاع رسانی لازم در راستای ثبت نام دانش آموزان و هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم به اولیاء صورت گرفته است.

دراین ناحیه مفتخریم بیش از 80هزار دانش آموز در بیش از 380واحد آموزشی مشغول تحصیل هستند که 60 درصد از این واحدهای آموزشی را مدارس غیردولتی تشکیل داده اند. و میزبان بیش از 3 هزار پرسنل شاغل اعم از اداری، آموزشی و خدمات نیز هستیم.

محمدرضا نظریان  با تأکید به رعایت پروتکل های بهداشتی بالأخص دراین شرایط اظهار داشت : درمدارس این ناحیه در دوسال اخیر باوجودی که آموزش بصورت مجازی بود اما تغییراتی در راستای پروتکل های بهداشتی در سطح مدارس انجام گرفت؛ به مانند تغییر شیرهای آب به پدالی و چشمی و تهیه نمودن وسایل و مواد ضدعفونی.  همچنین درصورت بهبود شرایط پیش بینی لازم را برای بازگشایی مدارس انجام داده ایم که امیدواریم بتوانیم دراین زمینه از دغدغه های اولیاء بکاهیم.

وی همچنین تصریح کرد: دراین ناحیه نیز با مشکل عدیده کمبود نیروی انسانی (معلم و دبیر و نیروی خدماتی رو به رو هستیم که سعی کردیم از به کارگیری نیروهای بازنشسته در بحث آموزشی کمک بگیریم ، اما همچنان مسئله کمبود نیروی انسانی نیز در اولویت قرار دارد.

در پایان برای همه مردم جهان به خصوص کشور عزیزمان ایران آرزوی سلامتی داریم و از خداوند متعال خواستارم که هرچه زودتر از شرّ این ویروس منحوس همه جهان به ویژه کشور عزیزمان ایران رهایی یابند و بار دیگر شاهد حضور پرشور دانش آموزان عزیزمان در مدرسه در صحت و سلامتی کامل باشیم .

به اشتراک بگذارید :