10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ ۱۷:۴۶:۰۸
کد مطلب:  1682211
۲۰۰ دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند قزوین اهدا شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و به نقل از خبرگزاری برنا؛ با حضور جمالی پور استاندار قزوین، حجت‌الاسلام جعفری معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور، حق گویان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)،اصغری مدیرکل آموزش و پرورش، حیدری مدیرکل املاک تملیکی استان، یزدان دوست مدیرامور شعب بانک‌ ملی استان و دیگر مدیران اجرایی استان آئین اهدای تبلت به دانش آموزان ولی نعمت کمیته امداد امام خمینی (ره)استان قزوین با مشارکت و هم افزایی بانک ملی استان قزوین، کمیته امداد امام خمینی(ره)، اداره کل آموزش استان برگزار شد.

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین در این مراسم ضمن تشکر از فعالیت دستگاه های مختلف در امور خیریه اظهار کرد: با عنایت خداوند در دو سال اخیر شرایط مطلوبی از همدلی و هم زبانی در استان حاکم بود و همه مدیران یک هدف که  خدمت به مردم است را سرلوحه کار خود قرار دادند که این همدلی دستاورد و نتایج بسیار خوبی به همراه داشت.

وی افزود: این وحدت و همدلی ثمرات بسیاری را داشته است و اگر امروز بخواهیم در این شرایط سخت و تحریم دشمن موفق باشیم راهی جز وحدت و انسجام و استفاده از تمام ظرفیت دلسوزان نظام نداریم.

جمالی پور بیان کرد: ساخت کشور در گرو حضور حداکثری همه آحاد، نخبگان و ارادتمندان به نظام و کشور است، مردم ما امید بسته اند تغییرو تحولات مثبتی رخ دهد و معیشت و شرایط اقتصادی شان نسبت به گذشته تغییر کند و معتقد هستیم، می شود اتفاقات مناسبی را رقم زد به شرط اینکه به ارزش های که می تواند این اتفاقات را رقم بزند، پایبند باشیم.

وی یادآور شد: ایران از ظرفیت های بسیار ارزشمندی در تمام عرصه ها برخوردار است و همچنین دارای سرمایه انسانی بسیار غنی است و در طول چهل سال در بحث تربیت انسانی اقدامات بسیار خوبی انجام شده و اگر  این سرمایه ها را قدر بدانیم و به آنان میدان دهیم می  توانند اتفاقات مهمی را رقم بزنند.

استاندار قزوین تصریح کرد: همه کشورهایی که به توسعه رسیده اند با اعتماد به سرمایه انسانی پیشرفت کرده اند و عزمشان را جزم کرده و بدون دسته بندی سرمایه انسانی از تمام ظرفیت آنها استفاده کرده اند.

وی تاکید کرد: شرایط جنگ آسیب جدی به ما زد و ما را عقب انداخت اما می توانیم به عنوان مهم ترین کشور خاورمیانه سرعت توسعه را چند برابر کنیم و با میدان دادن به نخبگان و روحیه امید از سوی دولت جدید فرصت خوبی را برای  توسعه رقم بزنیم  تا فقر و مشکلات اجتماعی کاهش یابد.

جمالی پور بیان کرد: هرچقدر کشور در حوزه اقتصادی قوی باشد مشکلات سایر بخش ها کم می  شود ما نیازمند عزم جدی برای استفاده از تمام ظرفیت ها هستیم تا به سرعت  شرایط را تغییر دهیم.

وی افزود: استان در حوزه جذب سرمایه گذار خارجی از شرایط بهتری برخوردار است  و این موفقیت به برکت اعتماد به مردم و فرصت ایجاد کردن برای همه و سیاه و سفید نکردن سرمایع انسانی بوده است. 

جمالی پور بیان کرد: تا اقتصاد خوب نشود فرهنگ درست نمی شود و تا به لحاظ اقتصادی قوی نشویم اشتغال سر و سامان پیدا نمی کند و همچنان مشکلات وجود خواهد داشت لذا باید عزم ها برای فراهم کردن ظرفیت های اقتصادی جزم شود و انشاالله دولت جدید از این ظرفیت ها برای تقویت اقتصادی استفاده کند.

وی گفت: باید نسبت به دستگیری از فقرا و مستمندان احساس مسئولیت کنیم  و زمانی که ما درد همدیگر را درک کنیم برکات خداوند نازل می شود و شرایط بی بدیلی رقم خو‌اهد خورد. 

استاندار قزوین افزود: در ایام کرونا مردم کارهای ماندگاری انجام دادند و این ماندگاری باعث حل مشکلات  جامعه می شود و به عنوان یک سرمایه در اختیار دولت قرار می گیرد همه ما درحد ظرفیت و توان در خدمت نیازمندان بوده ایم و همچنان این حمایت وجود خو‌اهد داشت.

به اشتراک بگذارید :