23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ ۱۲:۴۰:۵۱
کد مطلب:  uCVRiyEm
مدیر آموزش و پرورش کهریزک:
عشق به سوادآموزی است تنها عامل موفقیت در این کار است

مدیر آموزش و پرورش کهریزک، در کلاس روش تدریس دوره سوادآموزی و انتقال ویژه آموزش دهندگان سوادآموزی، گفت: عشق به سوادآموزی است تنها عامل موفقیت در این کار است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، کلاس روش تدریس دوره سوادآموزی و انتقال ویژه آموزش دهندگان سوادآموزی با همکاری کارشناس سوادآموزی منطقه کهریزک و فشافویه در پژوهشگاه معلم هادی کهریزک با حضور محمدرضا افضلی نیا، مدیر آموزش و پرورش کهریزک، مصطفایی، مسئول ارزیابی و عملکرد و کارشناس سوادآموزی این اداره و دیگر مسئولین، برگزار شد.
مدیر آموزش و پرورش کهریزک در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی، نکاتی را در رابطه با اهمیت سوادآموزی مطرح نموده و افزود: با افزایش آموزش و آگاه سازی سوادآموزان، میزان سطح فرهنگی، اجتماعی و آموزشی جامعه افزایش یافته و در نتیجه هنگام مواجه با بسیاری از مسائل تصمیمات سنجیده و کارآمد می توان گرفت.
وی در ادامه با اشاره به این که عشق به کار سوادآموزی است که باعث موفقیت در این کار شده است و ما را به اوج قله پیروزی رسانده و باعث می شود بی سوادان منطقه روز به روز کمتر شوند، تصریح کرد: هدف از برگزاری این کلاس ها تهیه طرح و استفاده از تجربیات یکدیگر برای بالا بردن کیفیت آموزش و روش های نوین تدریس در کلاس های سوادآموزی می باشد.
گفتنی است در کلاس روش تدریس دوره سوادآموزی و انتقال که با همکاری کارشناس نهضت سوادآموزی منطقه کهریزک و فشافویه برگزار شد، آموزش دهندگان در جهت پیشبرد کیفیت و اهداف آموزشی با یکدیگر به گفتگو پرداختند.

به اشتراک بگذارید :