10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ ۱۳:۲۴:۴۵
کد مطلب:  1681989
آغاز حرکت کاروان مهر بانشاط با حضور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران؛
توزیع 6 میلیارد ریال اقلام ورزشی به مدارس استان در قالب طرح «کاروان مهر بانشاط»

مدیرکل آموزش و پرورش در آستانه بازگشایی مدارس از توزیع 6 میلیارد ریال اقلام ورزشی به مدارس استان در قالب طرح «کاروان مهر بانشاط» خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» در آستانه سال تحصیلی 1401-1400 گفت: خداوند را شاکریم که توفیق آن را داشتیم تا در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس لوازم و تجهیزات ورزشی به ارزش ریالی 6 میلیارد ریال در سطح مدارس شهرستانها و مناطق استان در قالب طرح کاروان مهر بانشاط توزیع کنیم.

وی افزود: این اقلام ورزشی در قالب 100 عدد میز پینگ پونگ، توپ فوتبال، فوتسال، والیبال و ... در اختیار ادارات آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق قرار می گیرد تا طبق اولویت بندی بین مدارس نیازمند توزیع کنند.این اقلام بخشی از نیازهای ورزشی مدارس را تأمین می کند و امیدواریم تا در ادامه سال تحصیلی نیز بتوانیم بخش دیگری از این نیاز را تأمین کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران اظهار کرد: هفته آینده مقداری تجهیزات از جمله کامپیوتر و ... نیز بین شهرستانها توزیع خواهیم کرد و در سال تحصیلی پیش رو در قالب پروژه مهر قصد داریم تا هنرستان ها را نیز به صورت ویژه ببینیم و تجهیزاتی را بین هنرستان های استان نیز توزیع کنیم.

وی  خاطرنشان کرد: اولویت و نحوه توزیع این تجهیزات به مدارس در اختیار ادارات آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق استان خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :