18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ ۱۲:۲۴:۵۲
کد مطلب:  1681823
معاون متوسطه آموزش و پرورش استان در مراسم مانور بازگشایی مدارس:
شرایط ۲۰ ماهه گذشته در تاریخ یکصدساله آموزش و پرورش بی‌سابقه بود

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران در این مراسم گفت: مهر ۱۴۰۰ یک مهر متفاوتی است و از همکارانم قدردانی می‌کنم که در این مدت طولانی و به رغم وجود مشکلات، اقدام به آماده سازی مدارس کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علی دهقان» در آئین نمادین مانور بازگشایی مدارس که صبح امروز با حضور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، فرماندار مرکز استان، فرمانده پلیس راهور استان، مدیرعامل مجمع خیرین استان، رئیس اداره‌ آموزش و پرورش ناحیه یک ساری و جمعی از دانش‌آموزان و اولیای آنان در دبیرستان شهیدبهشتی  ناحیه یک ساری  برگزار شد، گفت: تعطیلی طولانی مدت مدارس اشکالات متعددی برای دانش‌آموزان ایجاد می‌کند و مدیران ارشد جمهوری اسلامی ایران نیز با علم به این موضوع، امسال اقداماتی را انجام دادند تا مدارس به صورت حضوری باز شود.

وی در همین زمینه افزود: واکسیناسیون فرهنگیان در استان مازندران در دو مرحله بیش از ۹۰درصد انجام شد و ده درصد باقیمانده نیز در روزهای آتی انجام خواهد شد تا مانعی بر سر آغاز حضوری کلاس درس نداشته باشیم.

دهقان با توجه به تدارکات و برنامه‌هایی که صورت گرفت، توضیح داد: امسال برای آموزش و پرورش مازندران یکی از کم چالش ترین سال‌ها از نظر نیروی انسانی خواهد بود‌ چون برنامه‌های متعددی تدارک دیده شد تا در این بخش مشکلی نداشته باشیم.

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران در ادامه گفت: ما برای هر سناریویی آماده هستیم و اگر آموزش حضوری باشد، یا  غیرحضوری یا تلفیقی از این دو، همه برنامه‌های لازم را در نظر گرفتیم و از همه همکارانم قدردانی می‌کنم که در این ۲۰ماهه که شرایط کرونایی موجب تعطیلی کلاس‌های درس شد اما همکاران ما اجازه ندادند که آموزش تعطیل شود.

به اشتراک بگذارید :