27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ ۱۲:۱۰:۲۱
کد مطلب:  1681763
ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش خبر داد:
برگزاری پویش مجازی «سرباز حسینم» ویژه کودکان و نوجوانان

به همت اداره کل فضای مجازی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، پویش مجازی «سرباز حسینم» ویژه کودکان و نوجوانان برای دومین سال برگزار می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش، اعلام کرد: پویش مجازی «سرباز حسینم» همزمان با شیوع ویروس کرونا با دعوت از کودکان و نوجوانان برای ارسال مداحی، دابسمش(لب خوانی) مداحی، نقاشی با موضوع محرم و عزاداری و همچنین عکس های دردانه های حسینی در مراسم عزاداری فعالیت خود را آغاز کرد.

هدف این پویش زنده نگه داشتن فرهنگ عاشورا و امام حسین علیه السلام برای کودکان و نوجوانان است و در سال گذشته این پویش به نحو شایسته ای  در بین خانواده ها منتشر شد و محتوای زیادی از سوی علاقمندان برای این پویش ارسال شده است.

امسال با محدود شدن قالب های ارسال محتوای این پویش در بخش «عکس» و «نقاشی» فعال است و خانواده ها می توانند از سیاه پوشان منزل گرفته تا پوشش و دکور و پخش نذری ترغیب کودکان و نوجوانان به کشیدن نقاشی از داستان های مرتبط با اهل بیت علیهم السلام، فرزندان خود را برای شرکت در این پویش ترغیب کنند.

 شایان ذکر است: پویش مجازی سرباز حسینم در محرم سال ۱۴۰۰تا کنون روزانه بیش از ۱۰۰محتوا ( عکس و نقاشی) ارسالی مخاطبین درمحیط های پویش  قرار گرفته است.

علاقمندان می توانند محتوای خود را در پیام رسان ایتا به نشانی  https://eitaa.com/sarbaze_hoseinam و در فضای اینستاگرام به آدرس instagram.com/sarbaze_hoseinam و در تلگرام با نشانی https://t.me/sarbaze_hoseinam ارسال نمایند.

به اشتراک بگذارید :