14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ ۱۲:۰۶:۱۹
کد مطلب:  1681755
مسئول دبیرخانه ستاد پروژه مهر 1400 آموزش و پرورش استان کرمان بیان کرد:
رصد و بررسی مشکلات و کمبودهای مدارس استان کرمان در دومین مانور بازگشایی

مسئول دبیرخانه ستاد پروژه مهر 1400 آموزش و پرورش استان کرمان گفت: مشکلات و کمبودهای مدارس استان کرمان در دومین مانور بازگشایی، رصد و راهکارهایی برای رفع موانع ارائه شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، رضا همت پور گفت: چالش ها و موانع موجود در مدارس برای بازگشایی مطلوب در دومین مانور بازگشایی مدارس که 15 و 16 شهریور برگزار شد، شناسایی و بررسی شد که راهکارهایی برای رفع موانع موجود در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در نشست مجازی معاون آموزش متوسطه با معاونان آموزش متوسطه و رابطان پروژه مهر 1400 در آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق، فرم های شماره 1 خوداظهاری مدارس و داده های بارگذاری شده در سامانه Ltms هم تحلیل و بررسی شد و کمبودها و نارضایتی های مسئولان مدارس در فرم های خوداظهاری مورد توجه قرار گرفت تا برای رفع این موانع تلاش شود.

مسئول دبیرخانه ستاد پروژه مهر 1400 آموزش و پرورش استان کرمان اظهار کرد: با توجه به این که 25 شهریور آخرین مهلت تکمیل فرم های شماره 2 و 3 (خودارزیابی آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق) و آخرین مهلت تکمیل مرحله دوم فرم شماره 1 (خوداظهاری مدارس) است، انتظار داریم تا آن زمان مشکلات و کمبودهای مدارس به طور ملموسی کاهش یابد.

همت پور گفت: مشکلات سامانه سیدا در حال پیگیری است و امیدواریم با به حداقل رساندن مشکلات و موانع، شاهد بازگشایی مطلوب مدارس و حضور بانشاط معلمان و دانش آموزان در فضاهای آموزشی استان با نظر و تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا باشیم.

به اشتراک بگذارید :